[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
Iona - Tibia Statistics - GuildStats.eu
Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Świat: Iona
Stworzono: 19-12-2001
Dziś jest rok 385 na Iona w przeliczeniu na czas Tibijski odkąd wystartował serwer (*). Oficjalna data to: 05-07-385.
Aktualizacja: 16-10-2017 17:06
Gildii: 19
Ludzi w gildiach: 2380
Zaproszonych osób: 5
Śr. osób w gildii: 125
Wojny: 242
Trwające wojny: 0
Graczy online: 62

#Nazwa gildiiMbrs Min. xp Avg. xp Śr.
lvl
Suma
lvl
Stosunek
pacc
Stosunek
płci
Punkty
ach.
Śr. pkt.
ach.
WojnySiła
gildii
Stworzono
1Hussars of Glory (*) (T)392,265,550,80058,091,046903,4960.210.181,20031015,23805-11-2002
2Shaolin (*) (T)EN582,817,974,40048,585,7661025,9440.290.283,50160014,11723-10-2003
3White Archangels (*) (T)16332,626,500,099200,162,57719131,1690.540.1824,976153077,73126-11-2004
4Griffons (*) (T)BE17520,112,414,599114,928,08315727,4160.390.2618,794107051,00426-02-2005
5Clan of the Shadow (*) (T)20429,815,101,999146,152,46116132,8080.250.2221,487105081,48119-05-2005
6Guild of Brothers (*) (T)80878,575,70010,982,196584,6220.350.181,76222011,60519-06-2005
7Divine Intervention (*) (T)UN2427,230,823,00029,879,4348420,2910.190.259,34939044,97613-02-2008
8Reapers (*) (T)1,033292,046,482,988282,716,828166171,3540.430.1797,695954173,01305-11-2012
9Soulcrest (*) (T)CL602,100,857,90035,014,298714,2400.30.333,11752012,65117-11-2012
10Monstars (*) (T)5720,088,959,499352,437,88622312,6880.560.2612,658222048,93817-02-2013
11Warriors of Hell (*) (T)12312,205,225,39999,229,47513616,6790.260.29,99981030,88310-11-2013
12Shield of Legacy (*) (T)201,374,729,60068,736,4801152,3030.30.251,4707406,02322-01-2014
13Rik och Vacker (*) (T)543,205,540,60059,361,8631065,7300.540.243,0275609,66702-05-2015
14Cre (*) (T)1693,512,9005,844,556386050.50.1385501,41322-05-2015
15Nostalgia (*) (T)EU10273,729,90027,372,9901071,0690.705565602,60502-07-2017
16Blood knight (*) (T)30421,132,60014,037,753702,0880.70.26552203,73424-08-2017
17Catacomb Peace (*) (T)724,590,4003,512,914312160.860294052501-10-2017
18Galicia Calidade (*) (T)5180,556,50036,111,3009246110.21402801,89110-10-2017
19Branch (*) (T)44,493,2001,123,30036145104311082413-10-2017