[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:21)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:21)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:21)
Vunira - Tibia Statistics - GuildStats.eu
Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld: Vunira
Open PvPEurope
Gemaakt op: 15-07-2003
Vandaag is het jaar 363 op Vunira In Tibia tijd sinds de server online kwam (*). Officiƫle datum: 23-07-363.
Laatste update: 15-06-2018 13:18
Guilds: 83
Aantal mensen in guilds: 5924
Uitgenodigde mensen: 20
Gem. aantal mensen in guild: 71
Oorlogen: 834
Huidige oorlogen: 1
Online spelers: 162

#Guild naamLeden Min. xp Avg. xp Gem.
lvl
Tot.
lvl
Pacc
verhouding
Geslacht
verhouding
Ach.
points
Gem. Ach.
points
OorlogenKracht van de
guild
Gemaakt op
1Dark Legion (*) (T)15130,773,924,899203,800,82720030,2080.260.1924,328161055,28127-10-2003
2Riders on the Storm (*) (T)GB7315,107,155,299206,947,33319013,8860.440.2713,485185023,54428-10-2003
3Malkavians (*) (T)808,373,224,300104,665,30414911,9030.180.197,26891017,56715-04-2004
4Elysium (*) (T)EN14814,488,889,79997,897,90414921,9970.270.2820,407138039,90826-05-2004
5Conlegium Von'Gawain (*) (T)615,947,845,70097,505,6671549,3970.160.25,34988013,63401-08-2004
6Clockwork Orange (*) (T)591,877,900,30031,828,8191015,9470.120.253,53660015,25528-07-2005
7Ataraxis (*) (T)689,128,227,500134,238,640986,6660.320.375,44580020,43019-08-2005
8Ancient Alliance (*) (T)EN13511,113,593,20082,322,91313418,0840.240.2313,746102023,10704-09-2005
9Team America (*) (T)18422,252,579,999120,937,93514526,6940.420.1816,25288044,05123-11-2005
10Gods of Europe (*) (T)36074,304,878,297206,402,44016459,1010.440.2641,000114060,74303-06-2006
11Devil Pirates (*) (T)EN184,056,927,500225,384,8611662,9800.390.53,674204011,52926-11-2007
12Demoralize (*) (T)PL1,031166,337,370,493161,335,956133137,3480.390.1866,959655138,68010-11-2010
13Faktoria (*) (T)646,787,458,200106,054,0341479,4160.170.166,419100013,13903-05-2011
14Hellion (*) (T)17923,546,831,199131,546,54316329,2490.180.2121,150118040,73905-02-2012
15Famaly Brothers (*) (T)669,267,002,900140,409,1351449,5170.520.35,79088030,56329-05-2013
16Lucky Penny (*) (T)18715,164,116,29981,091,53111922,1770.40.2412,79568030,13518-12-2013
17Dark Mansion (*) (T)32812,951,867,59939,487,40110233,6020.360.214,08543034,62617-08-2014
18Eternal Crusaders (*) (T)17314,323,00018,489,588508560.940.5942325010,47919-09-2014
19Jungle Tribe (*) (T)2987,023,7003,000,817381,1110.480.283151104,29222-02-2016
20Templar Knights (*) (T)331,815,957,80055,029,0241264,1570.670.182,5797806,26104-04-2016
21Sunrise (*) (T)255,753,495,200230,139,8081754,3860.480.162,47099011,64109-05-2016
22Demons Of Darkness (*) (T)PL5122,100,242,599433,338,09026613,5750.610.1410,429204022,15816-05-2016
23Lesnica Banda (*) (T)11543,440,30049,403,6641251,3700.550.365515002,61514-07-2016
24Charlover Full (*) (T)11113,034,40010,275,855444850.550.6414313092607-11-2016
25Cocotinhas (*) (T)103,029,744,500302,974,4501021,0160.70.69749705,20709-03-2017
26Power Rangers (*) (T)4810,564,523,200220,094,2331708,1560.210.194,68398011,01112-04-2017
27Seven (*) (T)21318,010,897,09984,558,20213528,8000.560.1918,62087032,10916-05-2017
28Beyond Mortality (*) (T)EN14622,234,983,799152,294,41015122,0070.550.2612,56786030,36101-07-2017
29Twisted Minds (*) (T)837,191,917,8992,147,483,6475594,47310.251,851231020,13606-10-2017
30Never Retreat (*) (T)8016,089,423,199201,117,79019215,3390.480.2510,942137020,33325-10-2017
31Fools (*) (T)727,043,1003,863,300453120.430.14365075827-10-2017
32Katastrof (*) (T)713,593,5001,941,929302110.860.14112051218-11-2017
33Nevermiind (*) (T)974382,085,063,085392,284,459180174,8540.710.19103,7731070176,64923-11-2017
34Superanos Espartanos (*) (T)1126,361,9002,396,536485270.450.271211101,00612-12-2017
35Corleone Family (*) (T)279,411,761,500348,583,7592376,4040.480.154,682173011,05721-12-2017
36Deez Nats (*) (T)979,893,2008,877,022494430.670.11779093531-12-2017
37Outburst (*) (T)436,710,059,400156,047,8931275,4770.510.143,6048408,00704-01-2018
38Throne of Glass (*) (T)2211,368,900516,768204330.820.361095063008-01-2018
39Sensei (*) (T)42223,932,4005,331,724431,8250.450.24349802,26009-01-2018
40Bivium (*) (T)EN9130,141,741,799331,227,93223521,3960.540.2115,046165034,28809-01-2018
41German Dream (*) (T)718,365,029,9992,147,483,6475363,7540.8602,004286016,54212-01-2018
42So Close (*) (T)437,203,246,300167,517,3561757,5180.440.095,14512009,78414-01-2018
43Pijl en Boog (*) (T)675,111,30012,518,5505029810.1710818079507-02-2018
44Riders of Morag (*) (T)823,687,2002,960,900322560.750162057610-02-2018
45Destination non specific (*) (T)94,590,418,100510,046,4562011,8060.5601,06811905,67514-02-2018
46Favers (*) (T)81,135,080,100141,885,0121811,4450.880.256958703,25116-02-2018
47Feathers (*) (T)7552,939,30078,991,329886190.860.294095801,50320-02-2018
48Penguin style (*) (T)29321,963,90011,102,203732,1170.790.246422202,84702-03-2018
49Samotne Mewy (*) (T)112,817,400256,127121310.640.1871025015-03-2018
50Old Legion (*) (T)48290,415,8006,050,329401,9210.190.525591202,32117-03-2018
51Jezdzcy Niepokalanej (*) (T)15209,543,60013,969,573861,2840.80.333812502,14018-03-2018
52Mulgere Hircum (*) (T)526,092,461,800117,162,7271397,2310.630.172,69752010,18520-03-2018
53Berserker soul (*) (T)8182,617,40022,827,175776120.8804245301,37727-03-2018
54Blood Moon (*) (T)6820,011,440,599294,285,89121314,4550.760.348,786129019,21730-03-2018
55Gloria Victis (*) (T)262,071,052,70079,655,873912,3740.380.421,2925053,28702-05-2018
56Absolution (*) (T)5420,658,632,699382,567,27225213,6290.80.177,557140018,31205-05-2018
57Charlovers (*) (T)16489,569,10030,598,069811,2900.690.385413402,09611-05-2018
58Granddaddy Purple (*) (T)6221,801,20036,966,8671247420.8303726201,97913-05-2018
59Megastars (*) (T)111,397,231,700127,021,0641701,8680.9109308503,62414-05-2018
60Libertatem (*) (T)117,729,796,700702,708,7913133,4380.910.093,37030609,88215-05-2018
61Upyi fanboi (*) (T)714,057,0002,008,143352470.570.1461060019-05-2018
62Click (*) (T)9287,970,40031,996,7111069580.670.113794202,02220-05-2018
63Insan (*) (T)12123,738,116,999196,182,78520825,1700.90.1415,741130028,62422-05-2018
64Destructioners (*) (T)7497,082,30071,011,75772506102393401,22924-05-2018
65Advanced (*) (T)171,926,657,200113,332,7761582,6790.820.241,6859904,26524-05-2018
66Exp (*) (T)4152,090,60038,022,6507730810.252927301,07824-05-2018
67Latam (*) (T)411,869,054,60045,586,698994,0710.320.372,1035105,16025-05-2018
68Pew Pew (*) (T)63,387,320,300564,553,3831197130.830.3375612604,16326-05-2018
69Kontrola Jakosci (*) (T)98,275,031,500919,447,9441891,70510.111,26314008,58327-05-2018
70Brave Warriors (*) (T)9544,751,30060,527,9221181,06110.114915502,61229-05-2018
71Old West (*) (T)629,537,0004,922,833543230.8306010086130-05-2018
72Underworld (*) (T)9524,865,50058,318,3891181,05910.448129002,99231-05-2018
73Rigor Mortis (*) (T)55,240,5001,048,100361800.80.6184054002-06-2018
74Ilag (*) (T)8130,286,60016,285,8258366610.384545701,49903-06-2018
75Legionarios Hispanos (*) (T)9525,856,10058,428,4561261,1320.890.224214702,39004-06-2018
76Get Out (*) (T)14226,654,30016,189,593891,2450.7903472502,13404-06-2018
77Old Ambush (*) (T)141,801,852,100128,703,7211722,4100.930.071,0077204,95506-06-2018
78Vuniryjczycy (*) (T)3326,655,468,299807,741,46434211,30010.279,843298025,05006-06-2018
79Border Patrol (*) (T)214,445,324,700211,682,1292054,2970.810.052,49511907,55409-06-2018
80Shining Force (*) (T)1159,071,2005,370,1095560310.0977701,15109-06-2018
81Proceres De Venezuela (*) (T)578,557,90015,711,5809848910.22605201,46712-06-2018
82Lirtezer (*) (T)14,2004,20088100008812-06-2018
83Umadbro (*) (T)828,407,7003,550,9623326410.25739259412-06-2018