Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld

Top 100 online
K: 3EK: 6P: 1RP: 7 MS: 39D: 3ED: 41
Online spelers: 12865 Rookstayers
Zoek een guild of karakter







# Nick Wereld Lvl Voc Laatste maand Deze maand Deze week Maa Din Woe Don Vrij Aat Aon ON
1 Half Dwarf (*) (T) Belobra 42 - 232:30 140:00 53:15 6:30 7:00 5:30 5:30 4:15 10:45 13:45
2 Leaver (*) (T) Vunira 195 - 181:45 107:45 45:15 7:45 6:30 2:30 5:15 2:15 4:00 17:00
3 Dark Gladir (*) (T) Vunira 130 - 183:15 112:45 43:30 2:45 3:00 3:00 5:00 4:15 11:15 14:15
4 Tom Valis (*) (T) Lobera 51 - 7:30 129:30 40:30 5:45 4:00 2:15 2:00 7:00 7:15 12:15
5 Trathos (*) (T) Estela 160 - 168:00 110:30 39:15 1:45 5:45 4:30 6:00 5:30 5:00 10:45
6 Sebastian Krabba (*) (T) Antica 64 - 141:00 124:15 32:00 2:00 6:15 3:00 9:30 2:45 0:30 8:00
7 Klintson (*) (T) Monza 31 - 0:00 31:15 31:00 2:00 4:00 6:30 2:30 4:45 1:15 10:00
8 Slink Rookstayer (*) (T) Lobera 42 - 1:00 75:30 28:45 5:00 3:45 4:45 5:00 3:00 1:30 5:45
9 Saky (*) (T) Relembra 39 - 43:15 54:15 27:30 5:00 2:45 3:15 3:00 1:30 2:00 10:00
10 Knight Rooker (*) (T) Lobera 69 - 10:15 29:45 23:30 4:45 4:00 0:15 2:15 3:15 3:30 5:30
11 Nonearound (*) (T) Antica 44 - 45:45 30:45 21:00 6:15 3:15 2:45 0:00 2:00 4:45 2:00
12 Arnaxa (*) (T) Secura 36 - 0:00 26:15 20:45 0:45 6:00 5:00 2:00 1:00 4:45 1:15
13 Masochist of Rookgaard (*) (T) Peloria 51 - 36:45 48:30 20:45 4:30 0:00 0:00 1:00 1:30 0:00 13:45
14 Rookyng (*) (T) Gentebra 37 - 26:45 137:15 20:30 6:45 1:45 2:00 0:00 0:45 0:45 8:30
15 Colin Fletcher (*) (T) Estela 116 - 47:30 39:15 20:15 1:45 1:45 1:15 0:45 3:00 2:30 9:15
16 Peladinn (*) (T) Descubra 47 - 124:45 68:30 20:00 4:15 0:00 1:45 2:15 3:00 2:15 6:30
17 Wietrzny (*) (T) Bona 33 - 21:00 53:30 17:30 9:30 7:00 0:00 0:00 0:15 0:00 0:45
18 Patryk Ork Wielki (*) (T) Harmonia 92 - 52:00 52:00 16:30 2:15 5:15 2:45 0:15 0:15 0:00 5:45
19 Ravoran (*) (T) Harmonia 59 - 84:00 52:00 16:30 1:45 2:30 2:15 2:00 2:15 2:15 3:30
20 Talisis Alveen (*) (T) Antica 91 - 19:15 32:45 16:15 2:00 1:15 1:00 0:30 0:30 2:30 8:30
21 Rezekh (*) (T) Monza 97 - 21:30 41:15 16:00 4:45 2:30 0:30 1:45 0:45 0:00 5:45
22 Fazosu (*) (T) Relembra 44 - 1:30 52:00 15:00 2:30 2:15 2:15 2:15 2:00 0:15 3:30
23 Matusalem on Rook (*) (T) Antica 62 - 9:00 29:45 14:30 7:15 3:00 0:15 0:00 0:15 0:00 3:45
24 Assassino do Rey (*) (T) Nefera 49 - 5:30 24:30 14:30 3:45 0:00 0:00 0:00 1:00 0:45 9:00
25 Lord the Rook (*) (T) Refugia 30 - 34:15 27:15 14:00 10:00 1:15 1:15 0:00 0:30 0:00 1:00
26 Pudern Vunira (*) (T) Vunira 34 - 22:45 36:30 14:00 3:30 1:15 0:15 0:15 4:00 2:45 2:00
27 Varego (*) (T) Lobera 32 - 0:45 15:00 13:15 0:00 0:00 2:45 7:15 2:45 0:30 0:00
28 Clever Chicken (*) (T) Secura 28 - 0:00 13:15 13:15 0:00 0:00 0:45 0:45 3:45 8:00 0:00
29 Flamengo Ouro (*) (T) Antica 43 - 81:00 45:00 13:00 2:45 1:45 0:00 0:00 5:45 2:15 0:30
30 Janmax (*) (T) Estela 74 - 14:00 41:45 13:00 0:15 0:00 2:00 2:30 2:45 2:15 3:15
31 Payton (*) (T) Antica 113 - 79:15 43:00 12:45 5:00 0:00 2:15 2:00 0:00 1:30 2:00
32 Merion Anjo (*) (T) Solidera 116 - 55:00 33:00 12:30 2:30 2:30 0:45 2:45 1:15 0:30 2:15
33 Hugot Blayron (*) (T) Secura 69 - 31:30 30:15 11:45 3:00 2:15 0:15 2:15 0:30 1:00 2:30
34 Grim Rook'Master (*) (T) Solidera 80 - 25:15 18:30 11:15 4:15 0:00 0:45 2:30 1:15 2:30 0:00
35 Zu'Rookstayer (*) (T) Celesta 28 - 0:00 15:00 11:00 2:15 0:45 0:00 1:00 0:15 4:00 2:45
36 Dythaen (*) (T) Bona 29 - 0:00 11:00 11:00 1:45 2:30 2:15 1:45 1:30 0:45 0:30
37 Leon Blend (*) (T) Descubra 44 - 46:45 27:45 10:45 2:30 2:15 0:15 0:30 0:30 1:00 3:45
38 Gremio Mania (*) (T) Wintera 28 - 31:30 20:00 10:30 1:15 0:00 2:15 2:15 3:15 1:30 0:00
39 Carbe (*) (T) Astera 48 - 6:15 22:00 10:30 1:30 0:00 0:00 0:00 2:15 0:00 6:45
40 Klusynek (*) (T) Vunira 38 - 11:45 17:30 10:00 6:30 2:15 0:15 1:00 0:00 0:00 0:00
41 Fall Ordeourion (*) (T) Estela 62 - 0:30 16:30 9:45 1:00 0:30 0:15 0:00 0:00 0:30 7:30
42 Hunter of Eggs (*) (T) Celesta 89 - 47:30 18:15 9:15 0:00 2:30 3:45 1:30 1:15 0:15 0:00
43 Vampyre Louis (*) (T) Lobera 102 - 20:00 20:30 9:15 2:00 0:00 0:00 1:15 0:00 0:00 6:00
44 Daniel Rookgaardian (*) (T) Ferobra 36 - 4:45 27:30 9:15 1:30 0:15 1:00 0:00 1:00 2:45 2:45
45 Mayer Gambino (*) (T) Peloria 60 - 55:45 27:30 9:15 4:15 0:00 2:00 0:00 2:00 0:45 0:15
46 Matheus Cafa (*) (T) Menera 37 - 0:00 12:45 8:30 0:15 2:00 0:45 3:45 0:30 1:15 0:00
47 Wilkle (*) (T) Celesta 83 - 36:30 25:30 8:30 1:30 0:30 1:15 0:45 0:45 2:15 1:30
48 Kate of the Secura (*) (T) Secura 51 - 18:45 17:15 8:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:15 6:15 2:00
49 Adventurer Adrian (*) (T) Vunira 51 - 2:00 10:30 8:30 1:30 0:45 1:00 0:30 0:00 0:30 4:15
50 Infernal Korzus (*) (T) Estela 48 - 0:00 13:45 8:30 4:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 4:30
51 Amos Javis (*) (T) Wintera 69 - 0:00 10:00 8:15 3:45 0:00 0:00 0:00 0:15 0:00 4:15
52 Eowzin (*) (T) Helera 34 - 0:00 41:15 8:15 2:00 0:00 1:45 0:00 4:30 0:00 0:00
53 Yaxio Rookstayer (*) (T) Secura 82 - 0:00 19:15 8:15 1:45 0:00 1:15 0:15 1:15 2:00 1:45
54 Rook Ravos Nitrous (*) (T) Talera 37 - 9:30 14:15 7:30 0:00 0:00 0:00 0:30 0:15 0:00 6:45
55 Arrarack (*) (T) Astera 56 - 0:00 32:30 7:15 2:30 0:15 0:00 0:15 0:15 0:00 4:00
56 Biiel Rookslayer (*) (T) Ferobra 39 - 27:30 18:30 7:15 1:15 1:15 0:30 0:30 2:00 0:15 1:30
57 Shiraze Rookstayer (*) (T) Monza 31 - 0:00 23:00 7:00 0:45 2:30 2:00 0:00 0:00 0:00 1:45
58 Sonia Rookgardiana (*) (T) Gentebra 26 - 0:00 7:00 7:00 0:00 0:15 0:15 2:45 3:45 0:00 0:00
59 Teto Rookstayer (*) (T) Gentebra 36 - 10:30 42:15 6:45 0:00 2:00 1:00 1:15 2:30 0:00 0:00
60 Nerd do Bar (*) (T) Luminera 36 - 3:45 10:30 6:45 0:00 0:15 0:45 1:15 2:30 2:00 0:00
61 Prin Rejo (*) (T) Antica 65 - 81:30 31:30 6:45 0:30 1:30 1:45 2:45 0:15 0:00 0:00
62 Pergolado (*) (T) Gentebra 29 - 4:15 7:45 6:30 1:15 0:00 0:30 1:00 0:45 1:45 1:15
63 Patka of eternia (*) (T) Vunira 29 - 24:00 26:15 6:15 0:00 0:15 0:00 0:00 0:45 2:30 2:45
64 Hiekky (*) (T) Calmera 31 - 0:00 6:15 6:15 0:00 0:00 0:00 2:45 3:30 0:00 0:00
65 Menininha Linda (*) (T) Lobera 51 - 55:15 8:45 6:00 0:00 0:00 0:30 0:00 0:45 0:00 4:45
66 Lord Lee Ninja (*) (T) Gladera 88 - 19:00 13:00 5:45 1:15 0:00 0:00 0:15 0:00 0:15 4:00
67 Warlock Magic (*) (T) Garnera 83 - 1:00 7:30 5:45 2:45 0:00 0:15 0:00 0:00 1:15 1:30
68 Wudoha (*) (T) Nefera 59 - 22:15 16:45 5:30 1:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:30 2:00
69 Matador Skull (*) (T) Peloria 37 - 0:30 12:00 5:30 3:15 0:00 0:00 0:30 0:15 0:15 1:15
70 Cradle of Rook (*) (T) Pacera 65 - 0:00 13:00 5:30 0:00 0:00 0:00 3:45 1:45 0:00 0:00
71 Yhb (*) (T) Serdebra 40 - 32:30 14:00 5:30 1:15 1:45 0:00 0:15 1:30 0:00 0:45
72 Jena Woodson (*) (T) Bona 66 - 3:45 11:30 5:30 2:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 3:15
73 Boniek (*) (T) Garnera 53 - 7:15 20:45 5:15 1:15 0:15 0:15 0:00 1:00 1:30 1:00
74 Panojillo (*) (T) Secura 32 - 43:30 19:00 5:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:15 5:00
75 Daz Bournes on Rook (*) (T) Pacera 36 - 20:45 18:15 5:00 0:15 0:30 0:00 0:00 0:30 0:15 3:30
76 Salocin seggalk (*) (T) Vunira 28 - 25:30 14:45 5:00 0:30 0:45 1:30 0:30 0:00 0:00 1:45
77 Souljity (*) (T) Peloria 37 - 0:00 8:00 5:00 0:00 0:00 0:15 0:30 1:15 1:30 1:30
78 Yune Uniumalyne (*) (T) Vunira 31 - 4:15 25:15 4:45 0:45 0:15 0:30 0:15 0:15 0:30 2:15
79 Louucoo on Rook (*) (T) Lobera 31 - 1:30 5:30 4:45 0:00 0:00 0:45 0:15 1:30 2:15 0:00
80 Stonetitus (*) (T) Vunira 43 - 7:15 13:45 4:45 0:00 0:15 1:30 0:00 0:00 0:00 3:00
81 Rookgaards Prince (*) (T) Impera 100 - 5:00 5:30 4:30 1:30 0:45 0:15 0:15 0:00 0:00 1:45
82 Regenerate (*) (T) Gladera 47 - 0:00 43:30 4:15 1:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:30
83 Royal of Ata (*) (T) Relembra 52 - 6:15 13:00 4:15 2:00 0:30 0:30 1:15 0:00 0:00 0:00
84 Celayli Trus (*) (T) Quelibra 34 - 35:30 20:00 4:15 0:30 0:00 1:15 0:15 1:00 0:00 1:15
85 Anaa Rosaa (*) (T) Vunira 51 - 31:45 14:00 4:15 0:00 1:00 0:00 0:30 0:30 0:30 1:45
86 Wabi the Apprentice (*) (T) Honbra 30 - 12:00 12:00 4:15 1:15 0:00 0:15 0:00 0:00 2:00 0:45
87 Zielr on Rook (*) (T) Ferobra 27 - 0:00 4:00 4:00 1:30 0:45 0:00 0:00 1:30 0:00 0:15
88 Nieczyscioch (*) (T) Peloria 28 - 1:45 4:00 4:00 0:00 0:00 4:00 0:00 0:00 0:00 0:00
89 Futete (*) (T) Belobra 41 - 23:15 8:45 4:00 0:30 1:00 0:30 0:15 0:00 0:00 1:45
90 Surnuz (*) (T) Impera 77 - 50:30 20:00 4:00 0:00 0:15 1:15 1:15 1:15 0:00 0:00
91 Tarja Swordfury (*) (T) Wintera 48 - 13:15 29:30 4:00 1:00 0:30 0:00 0:15 0:00 0:00 2:15
92 Rookker Soul (*) (T) Calmera 32 - 0:00 8:30 4:00 2:00 2:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
93 Eres Gueres (*) (T) Talera 81 - 0:00 3:45 3:45 0:00 0:00 0:00 0:00 3:45 0:00 0:00
94 Rookaholic (*) (T) Secura 30 - 0:00 4:00 3:45 0:00 0:00 0:00 0:00 2:00 0:45 1:00
95 Wai lk (*) (T) Antica 53 - 52:30 18:15 3:45 0:00 0:00 0:00 1:30 1:30 0:45 0:00
96 Ama grana (*) (T) Descubra 26 - 0:00 3:45 3:45 0:00 1:15 0:00 2:30 0:00 0:00 0:00
97 Akimah'Hori (*) (T) Lobera 33 - 0:00 3:45 3:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 3:45
98 Olan Levo (*) (T) Garnera 47 - 8:15 5:45 3:30 1:30 0:30 0:45 0:00 0:00 0:30 0:15
99 Soyra (*) (T) Secura 26 - 5:00 3:30 3:30 2:00 0:15 0:00 1:00 0:15 0:00 0:00
100 Gron Vert (*) (T) Macabra 29 - 0:15 9:00 3:30 0:30 0:45 1:45 0:30 0:00 0:00 0:00