Pożegnanie

Wszystkie newsy pojawiające się na stronie.
Post Reply
Magis
Big chatterer
Big chatterer
Posts: 396
Joined: 12 Jul 2018, 11:51
Character: Magis
Guild: Prime

Pożegnanie

Post by Magis »

Drodzy Tibijczycy,
czas leci... Wydaje się, jakby dopiero wczoraj rozpoczęła się kariera Burchana, który obejmował stanowisko menadżera społeczności. Podczas gdy minęły prawie trzy lata, odkąd dołączył do firmy i stał się częścią zespołu CipSoftu. Trzy lata, w których sporo się wydarzyło. Tak jak Tibia, jego praca często bywała wachlarzem emocji.
Gdy wspomina tematy i decyzje, jakie dzielił i omawiał ze społecznością w ciągu tych ostatnich trzech lat, w zasadzie przedyskutowane zostało prawie wszystko. Burchan był pośrednikiem przynoszącym dobre wieści, jak i straszydłem, który -przynajmniej w niektórych oczach- najwyraźniej próbował zabić Tibie (wielokrotnie).

Jednak wszystkie dobre rzeczy dobiegają końca i Burchan chciałby skorzystać z okazji, aby w tym miejscu podziękować.

„Dziękuję za wszystko, czego w tym czasie mogłem się nauczyć. Dziękuje za wszystkie pomocne dyskusje, cenne opinie i szczegółowe odpowiedzi, które czekają na mnie w poniedziałkowe poranki, a nawet za te zgryźliwe komentarze, kiedy coś poszło od czasu do czasu nie tak. Każdy wątek, propozycja i wspólny pomysł wzbogaciły mój osobisty rozwój i popchnęły mnie do przodu i zawsze będę za to wdzięczny.
Image
Dla mnie nadszedł czas na pożegnanie, przynajmniej w pewnym stopniu.

Od 1 maja dołączę do zespołu testowego i nie będę już sprawował funkcji menedżera społeczności.

Ale nie róbcie sobie nadziei, nie pozbędziecie się mnie całkowicie! ;)

Moje nowe stanowisko jako tester pozwoli na to, że z pewnością spotkamy się na test serwerach. Zachowam również swój nick, wiec nie zdziwcie się, że moje stare tematy będą pojawiały się pod nazwą Burchan - Tester.

Mirade i Rejana ponownie zajmą się praca na forum i mają zaszczyt ogłosić Wam kilka naprawdę wspaniałych i ekscytujących nowości, międzyczasie ja od teraz będę polować na robaki.

W tym duchu zostańcie tacy, jacy jesteście, a następnym razem, gdy znajdziecie jakiś błąd, wiecie kogo winić (proszę nie).

Jeszcze raz dziękuję za te niesamowite trzy lata! Do zobaczenia na następnym test serwerze!

Wasz,
Burchan

Zibi
New user
New user
Posts: 4
Joined: 31 Mar 2020, 19:29
Character: Mighty Zeebe
Guild: Last Vampires

Re: Pożegnanie

Post by Zibi »

^^

Zibi
New user
New user
Posts: 4
Joined: 31 Mar 2020, 19:29
Character: Mighty Zeebe
Guild: Last Vampires

Re: Pożegnanie

Post by Zibi »

Pozdrowienia ;)

Post Reply