Przesilenie zimowe

Wszystkie newsy pojawiające się na stronie.
Post Reply
Magis
Big chatterer
Big chatterer
Posts: 396
Joined: 12 Jul 2018, 11:51
Character: Magis
Guild: Prime

Przesilenie zimowe

Post by Magis »

Image
Ten zwiastun jest specjalny, ponieważ ogłasza zawartość, która nie zostanie wprowadzona do testowania serwerów. Wszystko, co podano poniżej, pojawi się po wydaniu zimowej aktualizacji na wszystkich światach.

Podobnie jak w przypadku ekspansji First Dragon, która odbywa się od połowy stycznia do połowy lutego, jest to również tymczasowa - ale co jakiś czas powtarzająca się - treść gry.

Kiedy wiatr z każdym dniem staje się silniejszy i wieje mroźne powietrze nad morzem do wnętrza ziemi, to wtedy królowa została obudzona. Kiedy nadchodzi zima, jej siła rośnie i zaczyna owijać ziemię lodowato zimnym oddechem. Wielu uważa to za naturalny bieg rzeczy i nie spędzają zbyt wiele czasu, aby o tym myśleć.

Twierdzę, że Tibijczycy są w najlepszym wypadku nieświadomi, ponieważ nie wiedzą o istnieniu królowej lodu i jej zamrożonego królestwa, ani nie mogą zrozumieć tego, przez co przechodzimy w tym czasie. Ale kto może ich winić? Większość z nas nawet nie może tego pojąć.

Image
Jesteśmy duchowymi istotami, które prowadzą sekretne życie. O ile wiem, żaden Tibijczyk nigdy nas nie zauważył, wolimy, aby nasze działania mówiły same za siebie.

Przez lata Tibijczycy nazywali nas wieloma nazwami: w zależności od tego, czy nasze uczynki były pozytywne, czy negatywne, nazywali nas ciasteczkami, krasnalami, hobgoblinami lub też wróżkami. Jednak mylenie nas z takimi stworzeniami nie ma dla nas znaczenia, nie jesteśmy zainteresowani tak trywialnymi sprawami.

W przeciwieństwie do mojej młodszej odmiany wielokrotnie przeżyłem przemianę, ale mimo to podczas jej wciąż odczuwam niewyobrażalną agonię. Wtedy mróz staje się właścicielem mojego ciała, nadaje mu formę i strukturę oraz niesie niekończące się dreszcze po nowo uformowanym kręgosłupie.








Jest to nie do zniesienia.
Image
Nie tylko stajemy się widoczni, o nie, ale tez mróz nie zatrzymuje się na naszym umyśle. Ta potrzeba zimna, rosnąca nienawiść do ciepła, po prostu poddajesz się i tracisz kontrolę. Zwłaszcza młodsi, nazywamy ich perchtami, wpadają w bezmyślną wściekłość, robiąc i oddając wszystko, co mają mroźnej wiedźmie.

Jednak dzięki każdej kolejnej transformacji udało mi się zachować większe ilości mojego umysłu. Moje ciało, wręcz przeciwnie, wciąż cierpi straszliwy ból ... Nadszedł czas, aby położyć kres naszej nędzy. Wszystko, czego chcę, to uciec od tej solidnej formy. Znajdę sposób na rozbicie tego zamrożonego więzienia, które czyni mnie tą brzydotą.

Post Reply