Świat: Solidera
Open PvPNorth America
Stworzono: 07-10-2002
Dziś jest rok 432 na Solidera w przeliczeniu na czas Tibijski odkąd wystartował serwer (*). Oficjalna data to: 01-07-432.
Aktualizacja: 04-07-2020 01:23
Gildii: 93
Ludzi w gildiach: 6264
Zaproszonych osób: 34
Śr. osób w gildii: 67
Wojny: 61
Trwające wojny: 0
Graczy online: 114
BattleEye protection: since 19-04-2018 BattleEye since 19-04-2018

#Nazwa gildiiMbrs Min. xp Avg. xp Śr.
lvl
Suma
lvl
Stosunek
pacc
Stosunek
płci
Punkty
ach.
Śr. pkt.
ach.
WojnySiła
gildii
Stworzono
1Invulnerable Defense Amity Check at Tibia.com541,985,593,30036,770,2461075,7700.190.242,9155408,19521-12-2002
2Council of Power Check at Tibia.com21010,428,034,60049,657,3088517,8940.110.211,23954040,80213-03-2003
3Academy of Might and Magic Check at Tibia.comUN1775,797,662,90032,755,1589216,3470.20.238,73749026,67613-01-2007
4Vendetta Check at Tibia.com23826,951,046,999113,239,69312830,5150.210.1315,84067048,31225-02-2008
5Heaven Angelz Check at Tibia.com1285,303,164,50041,430,9739712,3870.270.326,43150016,95009-06-2008
6Vertigo Check at Tibia.comBR616,405,140,300105,002,3001569,4910.250.156,06499016,39707-10-2009
7Ordinance Check at Tibia.com616,816,1002,802,6832716210.1715927043229-08-2011
8Silvera Outlaws Check at Tibia.com238213,437,200896,795214,8900.440.161,047405,85913-01-2013
9Etherion Sanctum Check at Tibia.com586,170,787,200106,392,8831398,0420.310.295,831101013,30907-02-2014
10Hellfish Check at Tibia.com7413,638,947,699184,310,10417012,5810.280.1210,644144023,06607-03-2014
11Grape Legion Check at Tibia.com24423,111,164,49994,717,88713633,0710.590.1614,00857038,22328-08-2016
12Forsaken Check at Tibia.com271,486,121,70055,041,544882,3750.630.521,2284506,21914-03-2017
13Venore Syndicate Check at Tibia.com553,450,251,00062,731,836834,5590.870.099451706,10607-04-2017
14Asmitos Check at Tibia.com980,673,1008,963,678373310.560.5617720097030-05-2017
15Imperio Azteka Check at Tibia.com1255,590,254,90044,722,03910312,8720.220.186,33051014,70731-05-2017
16Valar Morghulis Check at Tibia.com371,815,343,20049,063,330813,0140.30.321,4634005,08013-09-2017
17Quenchers of Truth Check at Tibia.com967,1007,4568740.890.3381015623-12-2017
18Disclosure Check at Tibia.com13022,658,143,399174,293,41117322,4920.650.1712,80599030,49205-01-2018
19Solidera Outlaws Check at Tibia.com718,2002,60053510.290008519-04-2018
20Lin Kuei Check at Tibia.com19474,646,40024,981,3891021,9400.840.214402302,96130-04-2018
21Death Warriors Check at Tibia.com10738,271,00073,827,1001451,4510.70.18768804,78126-05-2018
22Armony Hell Check at Tibia.com671,393,606,20020,800,093875,8120.190.161,5572306,67927-08-2018
23Absolute Legends Check at Tibia.com72448,509,010,19867,001,39512590,2410.320.1845,71263091,48722-01-2019
24Saints Solidera Unstopables Check at Tibia.com14344,80024,629111490.50.07272025524-05-2019
25Little caesars Check at Tibia.com8370,856,50046,357,062927370.750.133364201,65823-07-2019
26Familia Di Nunzio Check at Tibia.com1312,181,113,600937,008,7383154,0930.920.622,883222014,70608-09-2019
27Minds Check at Tibia.com1031,3003,1306580.90.230011629-10-2019
28Rise Above Check at Tibia.com668,701,027,900131,833,75615310,0750.530.34,90774018,72105-11-2019
29Diligence Check at Tibia.com352,404,936,80068,712,480883,0740.540.662,6957706,28607-12-2019
30Ruff Riders Check at Tibia.com54727,004,10013,463,039683,6820.810.311,6523104,67612-12-2019
31Allianz Check at Tibia.comMX9242,982,10026,998,011958530.670.336737511,80118-01-2020
32Waste Solutions Check at Tibia.com39948,315,40024,315,779923,5830.440.051,6794304,53830-01-2020
33Granola And Yogurt Check at Tibia.com171,309,522,60077,030,7411452,4610.820.241,4198304,34602-02-2020
34Soft Boots Killas Check at Tibia.com20361,878,20018,093,910911,8230.950.14682302,90803-02-2020
35Exiled Force Check at Tibia.comMX16840,270,40052,516,9001362,1780.880.191,68610503,53922-02-2020
36Toxicas de Solidera Check at Tibia.com71624,173,5008,791,176594,1720.990.91,2831804,76023-02-2020
37Numenorean Check at Tibia.com719,793,8002,827,6865035110.29588085204-03-2020
38Heda Check at Tibia.com1026,521,6002,652,160373730.80.49510074606-03-2020
39Angeles Caidos Check at Tibia.com655,048,758,60077,673,209986,3980.540.44,21265013,65122-03-2020
40Black Ops Check at Tibia.com1568,178,922,40052,428,99012319,1620.650.218,36454022,36723-03-2020
41On Fire Check at Tibia.com401,804,564,40045,114,1101054,1900.350.251,7634405,45026-03-2020
42Camara Check at Tibia.com828,204,7003,525,587372960.7508711066601-04-2020
43Maniakz Check at Tibia.com112,458,332,000223,484,7271561,7180.820.181,0149203,52103-04-2020
44Lithium Check at Tibia.com14138,611,1009,900,793588120.710.292752001,39210-04-2020
45Mas Turbo Check at Tibia.com451,368,361,70030,408,0381014,5250.820.181,8564105,53113-04-2020
46Vita Morte Check at Tibia.com255,684,051,400227,362,0561854,6220.760.242,86511507,04319-04-2020
47Old Infernum Check at Tibia.com1208,450,520,90070,421,00713315,9630.630.188,46271018,35619-04-2020
48Mortality Check at Tibia.com16919,390,635,599114,737,48914925,1610.890.1212,50074035,86825-04-2020
49Undead Kingdom Check at Tibia.com757,434,1008,204,871704880.2901141601,18527-04-2020
50Unstopables Check at Tibia.com1,680745,180,051,070443,559,554195327,1940.90.27211,9671260329,14229-04-2020
51Tapachula Check at Tibia.com5214,139,00042,827,800110550103036101,65004-05-2020
52Prokidz Check at Tibia.com842,619,5005,327,437564450.880.381111401,00105-05-2020
53Poncitlan Check at Tibia.com271,199,400,30044,422,2331163,1240.890.151,6616204,28106-05-2020
54Saint Check at Tibia.com241,976,743,20082,364,3001242,9670.960.081,2055005,50808-05-2020
55Darkest Hour Check at Tibia.com334,051,444,500122,771,0451384,5400.910.182,3157006,15308-05-2020
56Abracadabra Check at Tibia.com52,862,100572,420201000.80.282030011-05-2020
57Defiant Check at Tibia.com8653,113,50081,639,1871521,2160.750.252653302,73612-05-2020
58Gallos Family Check at Tibia.com12339,617,20028,301,433991,1900.750.334133402,18212-05-2020
59Falling Check at Tibia.com272,675,699,70099,099,9891483,9960.740.222,4148905,57213-05-2020
60Northern Check at Tibia.com141,388,289,30099,163,5211732,41810.141,1648304,14515-05-2020
61Cadetes de Linares Check at Tibia.com27948,203,30035,118,6411133,0470.890.191,0223804,17615-05-2020
62Ociosane Bydlaki Check at Tibia.com18791,902,10043,994,5611081,9480.720.117314103,03016-05-2020
63Furbys From Hell Check at Tibia.com17482,349,80028,373,518941,6020.6506053602,54416-05-2020
64Nefasteam Check at Tibia.com7172,128,80024,589,829845910.570.293675201,43516-05-2020
65Arkeanos Check at Tibia.com513,766,6002,753,3204321710.211022065119-05-2020
66Testigos de Goku Check at Tibia.com73,972,400567,486302090.860.14264050819-05-2020
67Warguild One Check at Tibia.com28813,754,286,79947,757,9409727,9140.590.1410,20535429,31324-05-2020
68Solideath Check at Tibia.com18706,916,60039,273,1441182,12110.113471903,29925-05-2020
69True Hope Guildhouse Check at Tibia.com5191,953,80038,390,7607035010.41332701,05028-05-2020
70Deities of Hell Check at Tibia.com361,844,669,00051,240,8061264,5510.830.222,2896405,81528-05-2020
71Death Row Check at Tibia.com3716,627,155,099449,382,5702308,5120.890.33,852104016,07528-05-2020
72Cubicuates Check at Tibia.com1013,043,0001,304,300343360.60313067228-05-2020
73Im dont know Check at Tibia.com129,442,000786,833253030.50.58212055601-06-2020
74Legion Check at Tibia.comBR1857,465,4003,192,522458060.940.17102601,25403-06-2020
75Tenochtitlan Check at Tibia.com6826,100137,6831911110.1761029604-06-2020
76Vecindad del Chavo Check at Tibia.com1171,877,2006,534,2916571110.181461301,35709-06-2020
77Hells Scream Check at Tibia.com15271,545,00018,103,000821,2310.930.22641802,05209-06-2020
78Hillside Clan Check at Tibia.com94,271,195,500474,577,2782822,53810.221,14812806,76112-06-2020
79Ten Great Families Check at Tibia.com54,498,800899,7603316410.2449049214-06-2020
80Legion Activos Check at Tibia.com1035,942,5003,594,250535260.80.253501,05216-06-2020
81Deites of Heaven Check at Tibia.com20858,565,70042,928,285971,9320.850.258804402,89817-06-2020
82Greenwoods Retirement Home Check at Tibia.com52,366,800473,360321581082047420-06-2020
83Old School Check at Tibia.com211,038,012,60049,429,1711122,3620.860.147663603,48722-06-2020
84Soldados De Fe Check at Tibia.com5553,394,200110,678,840139693102394802,07923-06-2020
85Ex Presidentes Check at Tibia.com737,770,1005,395,72967469101211701,35423-06-2020
86Dethklok Check at Tibia.com1269,568,5005,797,375617330.830.171151001,34425-06-2020
87Fundacion Hernandez Check at Tibia.com711,369,9001,624,2713927010.1435150065628-06-2020
88Unexpected Check at Tibia.com3121,00040,333113410.6741014730-06-2020
89Blood Line Check at Tibia.com621,941,6003,656,933533180.8309616084830-06-2020
90Tyrants Check at Tibia.com6948,400158,0671810510.541128001-07-2020
91Tormented Souls Check at Tibia.com632,740,2005,456,7005130510.67781301,00602-07-2020
92Falenomi Check at Tibia.com169,70069,70018181000019803-07-2020
93Veteranz Check at Tibia.com538,674,4007,734,8806632910.68116098704-07-2020