Świat: Solidera
Open PvPNorth America
Stworzono: 07-10-2002
Dziś jest rok 416 na Solidera w przeliczeniu na czas Tibijski odkąd wystartował serwer (*). Oficjalna data to: 18-11-416.
Aktualizacja: 16-11-2019 03:32
Gildii: 75
Ludzi w gildiach: 7358
Zaproszonych osób: 16
Śr. osób w gildii: 98
Wojny: 61
Trwające wojny: 0
Graczy online: 402

#Nazwa gildiiMbrs Min. xp Avg. xp Śr.
lvl
Suma
lvl
Stosunek
pacc
Stosunek
płci
Punkty
ach.
Śr. pkt.
ach.
WojnySiła
gildii
Stworzono
1Invulnerable Defense Amity Check at Tibia.com612,561,018,70041,983,9131126,8120.150.253,41356012,99721-12-2002
2Council of Power Check at Tibia.com2099,657,636,70046,208,7888317,3220.140.1910,51250038,42413-03-2003
3Academy of Might and Magic Check at Tibia.comUN1957,136,721,60036,598,5729618,7960.250.2410,98456029,27313-01-2007
4Vendetta Check at Tibia.com25028,035,446,299112,141,78513233,1170.250.1619,18277052,57525-02-2008
5Heaven Angelz Check at Tibia.com1285,581,621,30043,606,41610012,8490.20.316,19648017,54809-06-2008
6Vertigo Check at Tibia.comBR5210,896,434,500209,546,8171799,3120.350.177,025135018,82907-10-2009
7Ordinance Check at Tibia.com562,888,857,20051,586,736995,5410.140.33,2985907,12129-08-2011
8Silvera Outlaws Check at Tibia.com238194,781,000818,408215,0450.430.171,051405,97813-01-2013
9Etherion Sanctum Check at Tibia.com616,344,873,900104,014,3261398,4810.330.285,99098012,96307-02-2014
10Hearts Check at Tibia.com853,882,7006,735,337554420.750.252072602,10101-03-2014
11Hellfish Check at Tibia.com7911,339,314,500143,535,62716312,8730.280.1310,823137022,98607-03-2014
12Grape Legion Check at Tibia.com1439,758,960,80068,244,48112317,5220.470.127,13150019,13228-08-2016
13Forsaken Check at Tibia.com25837,170,80033,486,832751,8720.560.68943604,74914-03-2017
14Venore Syndicate Check at Tibia.com22503,349,60022,879,527841,8530.770.233751702,69507-04-2017
15Asmitos Check at Tibia.com11342,377,10031,125,191586350.450.557096401,53930-05-2017
16Imperio Azteka Check at Tibia.com17413,389,487,19976,951,07611820,5120.390.1811,60467026,91331-05-2017
17Valar Morghulis Check at Tibia.com352,804,430,80080,126,594883,0710.60.371,5314405,28713-09-2017
18Quenchers of Truth Check at Tibia.com967,1007,4568740.890.3340015623-12-2017
19Disclosure Check at Tibia.com20542,301,641,398206,349,47017636,1630.680.2220,850102043,63405-01-2018
20Super hero Check at Tibia.com277,580,651,800280,764,8811935,1990.410.262,6839908,63624-02-2018
21Numenorean Check at Tibia.com931,693,3003,521,478443990.89010812093818-04-2018
22Solidera Outlaws Check at Tibia.com718,2002,60053510.290008519-04-2018
23Lin Kuei Check at Tibia.com16782,709,80048,919,362981,5600.630.135923702,53530-04-2018
24Death Warriors Check at Tibia.com9706,828,80078,536,5331491,3430.670.117458304,12126-05-2018
25Kings Of Alexandria Check at Tibia.com11816,817,387,999142,520,23716419,3130.360.2411,58298022,64913-07-2018
26Armony Hell Check at Tibia.com681,004,561,80014,772,968785,2860.290.211,4422106,06327-08-2018
27Absolute Legends Check at Tibia.com70661,079,455,49786,514,80913897,2720.390.1855,59779098,65022-01-2019
28Unstopables Check at Tibia.com1,610747,955,847,770464,568,850176282,9500.710.26177,2161100284,70716-03-2019
29Renegad Os Check at Tibia.com61930,747,404,89949,672,7068351,3870.490.2524,13039052,21707-04-2019
30Strikers Check at Tibia.com914,341,2001,593,467393510.440.33495074110-05-2019
31Saints Solidera Unstopables Check at Tibia.com9323,80035,978121090.670.11182023024-05-2019
32Disconected Check at Tibia.com134,651,297,200357,792,0922112,7480.620.232,04115706,01314-06-2019
33Lost Memories Check at Tibia.com261,380,602,50053,100,096932,4210.730.041,2724903,46724-06-2019
34Originals Check at Tibia.com119,869,227,200897,202,4733453,7900.450.092,451223010,33408-07-2019
35Demon Instinct Check at Tibia.com381,336,151,70035,161,8871064,0340.420.291,6544405,09613-07-2019
36Little caesars Check at Tibia.com14294,432,90021,030,921628610.860.363992901,47623-07-2019
37Aliance of Brothers Check at Tibia.com6611,356,663,600172,070,66118312,1050.710.27,229110014,74725-07-2019
38Night Earthquakes Check at Tibia.com126,264,660,900522,055,0752182,6160.750.251,87815706,09427-07-2019
39Three Musketeers Check at Tibia.com181,521,800,50084,544,4721162,0870.7801,0746003,45630-07-2019
40Abyssal Calling Check at Tibia.com3414,705,321,199432,509,4472177,3710.710.124,943145011,15804-08-2019
41Proud Americans Check at Tibia.com10773,088,70077,308,8701081,0790.90.45715702,70113-08-2019
42Divine Legends Check at Tibia.com176,016,092,700353,887,8062444,1430.710.292,33613706,83115-08-2019
43United States Check at Tibia.com332,624,602,10079,533,3971023,3690.420.181,7635304,50018-08-2019
44Hive Check at Tibia.com81,503,995,700187,999,4621691,3510.750.586410803,50318-08-2019
45Nightmare Check at Tibia.com193,917,334,800206,175,5161512,8620.950.422,27512004,68628-08-2019
46Namelesz Check at Tibia.com161,752,613,800109,538,3621642,6190.50.061,74410904,25604-09-2019
47Casa Babilonia Check at Tibia.com163,897,864,000243,616,5001612,5780.630.51,4549104,89804-09-2019
48Familia Di Nunzio Check at Tibia.com124,478,965,900373,247,1582372,8470.920.671,95916308,07408-09-2019
49Venezuela Power Check at Tibia.com432,738,031,30063,675,1471144,9070.580.232,4175607,76412-09-2019
50Squad Check at Tibia.comBR312,352,580,10075,889,6811314,0560.580.232,0456605,43913-09-2019
51Maddest Of Kents Check at Tibia.com136,872,969,500528,689,9622473,2080.6901,55512007,27214-09-2019
52Tempest Check at Tibia.com1310,825,084,900832,698,8383194,1470.8503,074236010,51120-09-2019
53Acord Os Check at Tibia.comMX1,314535,762,065,878407,733,688166218,2850.860.22133,7861020219,94629-09-2019
54Angeles Caidos Check at Tibia.com634,771,374,30075,736,100905,6780.520.464,27868011,41229-09-2019
55Plague Check at Tibia.com5767,250,800153,450,1601557750.8068013602,32502-10-2019
56Tres Mosqueteiros Check at Tibia.com63,432,092,600572,015,4332821,6900.6702,67844606,83013-10-2019
57Shaded Legion Check at Tibia.com497,270,913,200148,385,9841547,5370.90.184,04883011,40013-10-2019
58Westside Bloods Check at Tibia.com341,615,287,00047,508,441872,9410.820.061,0093004,10214-10-2019
59Ascendence Check at Tibia.com22385,670,30017,530,468771,7010.450.236973202,47415-10-2019
60Trek Check at Tibia.com3212,233,483,100382,296,3472026,4750.910.385,469171013,41117-10-2019
61Malas Famas Check at Tibia.com5327,228,30065,445,66010854210.22665301,75618-10-2019
62Bodega Aurrera Check at Tibia.com311,276,092,50041,164,2741033,1820.970.231,0543404,20822-10-2019
63Ownage Check at Tibia.com616,186,634,800101,420,2431478,9580.850.36,301103013,89023-10-2019
64Ther Mostwanted Check at Tibia.com63,095,600515,9332514810.3351039526-10-2019
65Minds Check at Tibia.com1031,3003,1306580.90.230011629-10-2019
66Hogwartsz Check at Tibia.com71,330,700190,100181250.860.43243030405-11-2019
67Rise Above Check at Tibia.com201,753,435,70087,671,7851312,61010.41,1845904,52805-11-2019
68Sabbath Army Check at Tibia.com8365,945,90045,743,2371391,1120.880.134095102,50206-11-2019
69Peloton Check at Tibia.com333,581,943,600108,543,7451374,5220.910.153,0979406,65606-11-2019
70Last Legacy Check at Tibia.com1131,706,3002,882,391515640.730.271491401,07706-11-2019
71Dollars Society Check at Tibia.com61,006,416,000167,736,0001711,02710.566111002,73908-11-2019
72Venusians Check at Tibia.com1758,351,400758,351,4003593591045945903,94912-11-2019
73Saints Check at Tibia.com1257,325,000257,325,0002512511012212202,76114-11-2019
74Ronomja Check at Tibia.com16,4006,40099100009916-11-2019
75Zoshuvese Check at Tibia.com169,70069,70018181000019816-11-2019