Świat: Vunira
Open PvPEurope
Stworzono: 15-07-2003
Dziś jest rok 415 na Vunira w przeliczeniu na czas Tibijski odkąd wystartował serwer (*). Oficjalna data to: 10-10-415.
Aktualizacja: 05-08-2020 05:20
Gildii: 90
Ludzi w gildiach: 5553
Zaproszonych osób: 13
Śr. osób w gildii: 62
Wojny: 834
Trwające wojny: 0
Graczy online: 250
BattleEye protection: since 19-10-2017 BattleEye since 19-10-2017

#Nazwa gildiiMbrs Min. xp Avg. xp Śr.
lvl
Suma
lvl
Stosunek
pacc
Stosunek
płci
Punkty
ach.
Śr. pkt.
ach.
WojnySiła
gildii
Stworzono
1Dark Legion Check at Tibia.com20185,603,037,397425,885,75824148,3710.720.1733,181165083,05327-10-2003
2Riders on the Storm Check at Tibia.comGB15954,316,247,098341,611,61721534,1620.50.2127,587174053,90228-10-2003
3Malkavians Check at Tibia.com6410,101,134,200157,830,22216110,3110.270.26,579103015,43015-04-2004
4Elysium Check at Tibia.comEN13921,193,446,699152,470,84016823,3500.280.2521,884157042,20126-05-2004
5Conlegium Von'Gawain Check at Tibia.com9413,237,986,799140,829,64716615,6040.310.218,83094019,93001-08-2004
6Clockwork Orange Check at Tibia.com562,476,007,90044,214,4271055,8910.250.253,18457015,47928-07-2005
7Ataraxis Check at Tibia.com17327,886,223,699161,192,04512721,9910.350.3515,55990046,57819-08-2005
8Ancient Alliance Check at Tibia.comEN17242,954,489,598249,735,40517229,5390.350.2221,268124040,63504-09-2005
9Team America Check at Tibia.com17827,274,509,499153,227,58115126,8620.270.2115,20185041,57923-11-2005
10Gods of Europe Check at Tibia.com31592,962,102,296295,117,78517153,7190.250.2332,005102055,42403-06-2006
11Demoralize Check at Tibia.comPL263,833,160,400147,429,2461393,6210.730.041,7076656,62510-11-2010
12Faktoria Check at Tibia.com8523,642,745,699278,149,94922018,6790.640.1811,606137024,16403-05-2011
13Hellion Check at Tibia.com9328,864,732,799310,373,47121019,4870.530.2314,491156032,33105-02-2012
14Famaly Brothers Check at Tibia.com13217,160,653,099130,004,94814118,5640.590.2410,42079041,95029-05-2013
15Lucky Penny Check at Tibia.com13115,258,416,199116,476,46014218,6460.340.2411,28186027,07918-12-2013
16Eternal Crusaders Check at Tibia.com18397,026,20022,057,011641,1600.940.6153630014,31819-09-2014
17Jungle Tribe Check at Tibia.com484,768,489,90099,343,5401004,8160.560.233,27468010,42322-02-2016
18Sunrise Check at Tibia.com2010,844,383,500542,219,1752394,7850.50.252,390120020,18309-05-2016
19Demons Of Darkness Check at Tibia.comPL2417,140,942,099714,205,9213027,2380.540.045,143214014,55816-05-2016
20Never Retreat Check at Tibia.com20053,181,497,898265,907,48920741,4880.320.1824,904125050,21025-10-2017
21Penguin style Check at Tibia.com19353,847,251,298279,001,30216131,1520.810.219,17599042,83202-03-2018
22Blood Moon Check at Tibia.comEN6547,813,050,298735,585,38925016,2620.650.3210,756165032,33530-03-2018
23Kontrola Jakosci Check at Tibia.com2838,513,864,2981,375,495,15435710,0020.360.116,337226021,81727-05-2018
24Nevermind Check at Tibia.com1,7371,083,028,277,156623,505,053214370,9320.750.23188,9831090373,06718-07-2018
25Smurf Village Check at Tibia.com5317,929,20063,585,8409949610.23006001,48811-09-2018
26Adusobikiss Check at Tibia.com12153,593,60012,799,467748870.50.251471201,62613-10-2018
27Nie Arm Check at Tibia.com717,359,735,9992,147,483,6471851,293106679537,61805-01-2019
28Ultra Warriors Check at Tibia.com57,795,442,5001,559,088,50018291110.21,17523508,22318-01-2019
29Old Is Gold Check at Tibia.com18492,113,60027,339,644791,4300.220.285623102,22408-03-2019
30Redrum Check at Tibia.com11204,949,30018,631,755647000.450.181291201,55217-06-2019
31Baby Brie Check at Tibia.com61,708,600284,7671911610.33254030913-09-2019
32Greatest Check at Tibia.com74,078,497,500582,642,5001137890.7103675202,36915-10-2019
33Szybka Prowizorka Check at Tibia.com255,682,354,700227,294,1882135,3130.640.122,69410807,66917-10-2019
34Destination Check at Tibia.com10727,111,10072,711,110949420.90.646446111,88425-10-2019
35Dead Squad Check at Tibia.com31516,849,50016,672,565772,3870.770.196902203,15709-01-2020
36Radio wolna Darashia Check at Tibia.com26140,569,4005,406,515541,40810.274341701,95012-01-2020
37Euro Lotterry Check at Tibia.com15875,402,40058,360,1601001,5010.470.074743202,50221-01-2020
38Toxicos Check at Tibia.com5918,317,855,599310,472,12917610,3950.640.26,836116015,17020-02-2020
39Defenders of Rookgaard Check at Tibia.com39110,989,2002,845,877401,5750.490.18259702,74223-02-2020
40Slayers Check at Tibia.comBR46250,105,042,9902,147,483,64761128,1130.870.2217,460380085,27429-02-2020
41Amish Check at Tibia.com123,548,265,800295,688,8171732,0760.830.251,76014703,80603-03-2020
42Savastano Famiglia Check at Tibia.com172,359,549,300138,797,0181732,9450.650.181,4038304,79627-03-2020
43Guardsmen Check at Tibia.com201,879,839,20093,991,9601292,5870.50.051,1145603,88131-03-2020
44Druzyna Aktimela Check at Tibia.com1720,790,832,0991,222,990,1233716,3010.820.294,775281017,59802-04-2020
45Leave Now Check at Tibia.com461,559,677,60033,906,0351014,6410.390.21,1142405,65002-04-2020
46Latino unidos Check at Tibia.com7811,352,803,100145,548,75816512,8550.720.229,040116016,52306-04-2020
47Insomniac Check at Tibia.com215,796,879,300276,041,8712224,6700.480.382,94714006,89406-04-2020
48Heaven Check at Tibia.com974,999,836,70051,544,70811310,9490.360.164,15043012,78407-04-2020
49Hierarki Check at Tibia.com367,760,440,000215,567,7782047,3400.860.173,770105010,59015-04-2020
50Bando Oni Check at Tibia.com24343,544,30014,314,346751,7920.630.257653202,53922-04-2020
51Charlaws Check at Tibia.com245,444,664,200226,861,0082014,8190.50.172,72711407,72525-04-2020
52Infamous Check at Tibia.comSE6148,500,947,498795,097,50033720,5450.720.1313,128215026,61526-04-2020
53Fusion Check at Tibia.com201,337,629,70066,881,4851372,7380.450.159454704,10726-04-2020
54Equipo patata Check at Tibia.com873,205,5009,150,687604830.50.131231501,08728-04-2020
55Miasma Check at Tibia.com122,475,090,800206,257,5672072,4860.750.171,39011604,55801-05-2020
56Riderz Check at Tibia.com54,629,500925,9003014910.2235044703-05-2020
57Cuzamil Check at Tibia.com798,984,80014,140,686775360.860.143044301,30204-05-2020
58Eternia Check at Tibia.com887,162,70010,895,337715690.630.251121401,28017-05-2020
59Ring Check at Tibia.com875,083,4009,385,4258265610.131742201,47620-05-2020
60Fistaszki Check at Tibia.com118,790,882,200799,171,1092743,0190.820.271,41112807,14522-05-2020
61Adventurers Check at Tibia.comBR12711,903,00059,325,2501121,3460.920.334673902,46827-05-2020
62Greenshore Villians Check at Tibia.com8257,585,60032,198,200967700.750.632853601,73306-06-2020
63Nido de Gusanos Check at Tibia.com860,151,1007,518,887493910.8809011088008-06-2020
64Pantera acer Check at Tibia.com10112,889,20011,288,920646370.90.21511501,27408-06-2020
65Quickbrb Check at Tibia.com191,352,047,30071,160,3841212,30310.371,1806203,51509-06-2020
66Bezkarnosc Check at Tibia.com524,029,867,70077,497,4561266,5320.880.131,9463707,78814-06-2020
67Clique Check at Tibia.com1167,009,8006,091,800677330.730.091231101,39919-06-2020
68Sin family Check at Tibia.com172,093,139,100123,125,8291843,1220.590.181,0626204,95819-06-2020
69Slava Check at Tibia.com81,479,339,500184,917,4372141,7080.7501,27215903,84320-06-2020
70Trajhardy Check at Tibia.com8572,333,20071,541,650685400.880.381732201,21521-06-2020
71Order of Fenix Check at Tibia.com1910,618,977,000558,893,5262584,9080.890.262,81414808,25621-06-2020
72White Mewa Check at Tibia.com83,039,390,800379,923,8502692,1490.880.1396012004,83525-06-2020
73Group Of Honor Check at Tibia.com131,575,197,800121,169,0621732,2450.770.381,1588903,97226-06-2020
74Zen Check at Tibia.comEN10719,699,70071,969,9701391,39010.25465502,78029-06-2020
75Nohands Check at Tibia.com856,724,0007,090,500473720.880.13759083730-06-2020
76Kittens with Lazers Check at Tibia.com8463,697,00057,962,125766060.630.132593201,36405-07-2020
77Outburst Check at Tibia.com185,511,572,000306,198,4442183,9170.890.062,06411506,86006-07-2020
78Pantuflas Check at Tibia.com74,202,200600,3143323210101056306-07-2020
79Calm Down Check at Tibia.com111,996,813,400181,528,4911741,919107867103,66408-07-2020
80We Love Cali Check at Tibia.com51,725,400345,0802412210.2112036608-07-2020
81Saintz Check at Tibia.com98,584,960,300953,884,4783152,83110.562,22524708,92012-07-2020
82Wirus Check at Tibia.com2545,802,377,3981,832,095,09644911,22510.29,888396029,26116-07-2020
83Rafaga Polar Check at Tibia.com10137,530,90013,753,090797870.70.41561601,57420-07-2020
84Akatsukis Check at Tibia.com6425,271,60070,878,60014486510.175058402,54025-07-2020
85Cuscuz com charque Check at Tibia.com14136,355,5009,739,679537410.790.291691201,27025-07-2020
86Patanegra Check at Tibia.com102,897,460,600289,746,0601951,94610.299710003,89227-07-2020
87Soltornet Check at Tibia.com124,053,237,300337,769,7752472,9600.920.171,1249405,42728-07-2020
88Dratinme Check at Tibia.com14,2004,20088100008829-07-2020
89Power Abusing Check at Tibia.com0000000000001-08-2020
90Malorin Check at Tibia.com169,70069,70018181000019805-08-2020