[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1056: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /i18n.php:9)
Vunira - Tibia Statistics - GuildStats.eu
Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Świat: Vunira
Open PvPEurope
Stworzono: 15-07-2003
Dziś jest rok 367 na Vunira w przeliczeniu na czas Tibijski odkąd wystartował serwer (*). Oficjalna data to: 29-09-367.
Aktualizacja: 20-08-2018 09:11
Gildii: 74
Ludzi w gildiach: 4954
Zaproszonych osób: 25
Śr. osób w gildii: 67
Wojny: 834
Trwające wojny: 1
Graczy online: 92

#Nazwa gildiiMbrs Min. xp Avg. xp Śr.
lvl
Suma
lvl
Stosunek
pacc
Stosunek
płci
Punkty
ach.
Śr. pkt.
ach.
WojnySiła
gildii
Stworzono
1Dark Legion (*) (T)14630,375,335,899208,050,24620129,3760.340.1823,882164054,74927-10-2003
2Riders on the Storm (*) (T)GB10722,435,100,599209,673,83718519,8350.640.2417,811166033,53828-10-2003
3Malkavians (*) (T)788,340,707,900106,932,15315011,6900.10.197,21693017,24215-04-2004
4Elysium (*) (T)EN14614,500,524,69999,318,66214921,7670.210.2920,400140039,65426-05-2004
5Conlegium Von'Gawain (*) (T)615,954,348,40097,612,2691549,3990.20.25,35388013,60701-08-2004
6Clockwork Orange (*) (T)591,880,210,90031,867,9811015,9490.170.253,53660015,20028-07-2005
7Ataraxis (*) (T)7310,148,103,900139,015,1221027,4440.320.375,97082021,97619-08-2005
8Ancient Alliance (*) (T)EN13510,886,200,40080,638,52113317,9570.240.2413,42899022,96904-09-2005
9Team America (*) (T)18522,912,593,299123,851,85614727,2480.340.1816,19888044,52523-11-2005
10Gods of Europe (*) (T)37587,626,301,196233,670,13717063,6290.480.2543,332116065,32603-06-2006
11Devil Pirates (*) (T)EN174,066,283,200239,193,1291742,9650.410.533,677216011,51526-11-2007
12Demoralize (*) (T)PL833122,082,475,495146,557,594128106,6430.360.1848,513585107,92310-11-2010
13Faktoria (*) (T)636,812,621,700108,136,8521489,3150.170.166,334101013,12403-05-2011
14Hellion (*) (T)18224,063,048,699132,214,55316329,7160.240.221,473118040,41905-02-2012
15Famaly Brothers (*) (T)6910,046,368,700145,599,54614810,2430.460.296,27391031,35029-05-2013
16Lucky Penny (*) (T)18915,800,266,99983,599,29611822,3520.330.2313,41371030,47918-12-2013
17Dark Mansion (*) (T)32712,621,626,69938,598,24710032,8580.420.213,74642033,86317-08-2014
18Eternal Crusaders (*) (T)18318,365,30017,686,961529300.940.6143724010,46519-09-2014
19Jungle Tribe (*) (T)29103,137,0003,556,448391,1400.450.283321104,43422-02-2016
20Templar Knights (*) (T)544,566,790,40084,570,1931447,7530.570.265,462101010,02304-04-2016
21Sunrise (*) (T)246,133,928,400255,580,3501824,3620.420.172,441102011,91209-05-2016
22Demons Of Darkness (*) (T)PL9756,089,084,798578,237,98829228,2800.750.1320,271209044,98016-05-2016
23Lesnica Banda (*) (T)12650,725,30054,227,1081291,5460.50.426285202,83414-07-2016
24Cocotinhas (*) (T)103,192,223,700319,222,370979740.70.61,00310004,04509-03-2017
25Power Rangers (*) (T)446,215,265,300141,256,0301687,4040.230.234,3599909,14512-04-2017
26Beyond Mortality (*) (T)EN8416,892,655,799201,103,04517414,6520.710.249,546114022,71901-07-2017
27Twisted Minds (*) (T)840,562,179,2982,147,483,6475744,59410.381,809226020,79206-10-2017
28Never Retreat (*) (T)9523,230,871,999244,535,49520919,8480.530.2713,836146025,27325-10-2017
29Katastrof (*) (T)713,593,5001,941,929302110.860.14112051218-11-2017
30Superanos Espartanos (*) (T)1258,560,9004,880,075536330.580.251241001,16112-12-2017
31Outburst (*) (T)232,228,023,80096,870,6001313,0180.70.221,7647704,33004-01-2018
32Throne of Glass (*) (T)2431,119,5001,296,646245840.880.331697082708-01-2018
33German Dream (*) (T)719,508,953,0992,147,483,6475463,8190.7102,044292016,97412-01-2018
34Pijl en Boog (*) (T)674,065,20012,344,200472800.50.3311018074707-02-2018
35Penguin style (*) (T)37275,627,4007,449,389662,4590.780.356401703,12402-03-2018
36Samotne Mewy (*) (T)1219,104,1001,592,008202430.670.08313044615-03-2018
37Berserker soul (*) (T)9187,197,10020,799,678756780.8904294802,88127-03-2018
38Blood Moon (*) (T)EN11431,483,059,599276,167,18920523,3210.780.2914,953131034,68730-03-2018
39Gloria Victis (*) (T)252,074,752,40082,990,096942,3580.360.441,2925253,30102-05-2018
40Absolution (*) (T)284,786,822,600170,957,9501925,3680.290.212,5309007,60405-05-2018
41Megastars (*) (T)111,582,687,100143,880,6451751,9300.730.099468603,75614-05-2018
42Libertatem (*) (T)77,316,622,0001,045,231,7143942,7560.8602,983426010,55815-05-2018
43Upyi fanboi (*) (T)1143,666,1003,969,645444880.550.09938093219-05-2018
44Destructioners (*) (T)610,324,7001,720,78335207105810055224-05-2018
45Latam (*) (T)1013,015,017,50029,851,658878,8090.560.34,0874009,89425-05-2018
46Kontrola Jakosci (*) (T)109,972,752,100997,275,2102492,4890.90.11,632163010,31627-05-2018
47Brave Warriors (*) (T)221,863,031,40084,683,2451363,0020.910.181,5507004,80329-05-2018
48Underworld (*) (T)14691,468,90049,390,6361181,6580.790.431,2488903,76231-05-2018
49Old Ambush (*) (T)243,267,377,200136,140,7171834,3920.630.132,1368907,32006-06-2018
50Vuniryjczycy (*) (T)4133,430,913,099815,388,12434013,9490.830.2212,205298029,53006-06-2018
51Frozen Magic (*) (T)7101,596,10014,513,7297552510.43811202,71122-06-2018
52Allt under kontroll (*) (T)363,334,542,60092,626,1831364,9110.830.222,5447107,73529-06-2018
53Wynx (*) (T)493,924,310,60080,087,9711296,3190.80.22,9846107,60901-07-2018
54Noctum (*) (T)6112,167,386,700199,465,35619411,8480.840.218,530140015,39612-07-2018
55Sprzedawczyki (*) (T)1028,7002,8706610.80.210012216-07-2018
56Eternia (*) (T)75,364,300766,329332280.570.14233055417-07-2018
57Nevermind (*) (T)530310,467,200,787585,787,171212112,1250.830.1770,0521320114,24118-07-2018
58Rettung (*) (T)7176,535,80025,219,400835800.570671001,40918-07-2018
59Black Sun (*) (T)18295,000,60016,388,922651,1710.440.174412501,82221-07-2018
60Sons of Anarchy (*) (T)106,625,497,600662,549,7602642,6440.90.42,01720207,94322-07-2018
61Renovacion Nacional (*) (T)9122,764,70013,640,522887880.8902352601,66423-07-2018
62Ohana (*) (T)13188,690,10014,514,623769870.770.233832901,74629-07-2018
63Afflicted (*) (T)1089,500,3008,950,030747440.90.11761801,48829-07-2018
64Beguayaba (*) (T)78,809,0001,258,4293927110.29406065801-08-2018
65Chosen One (*) (T)424,818,622,000114,729,0951747,3020.950.074,31410309,04106-08-2018
66Dark waters (*) (T)13138,433,60010,648,738678670.850.152191701,53408-08-2018
67Foolish Task (*) (T)32,129,443,400709,814,4672908701058819604,04709-08-2018
68Repusianta (*) (T)14,2004,20088100008811-08-2018
69First Breath (*) (T)871,673,3008,959,1625947210.381181501,06213-08-2018
70Inquisition (*) (T)10369,505,40036,950,540100999104644602,02815-08-2018
71Sunhill (*) (T)9120,019,20013,335,467746620.890.221311501,39815-08-2018
72Riders on sun (*) (T)584,394,50016,878,9007738510.21543101,15516-08-2018
73Blood knights (*) (T)1288,322,4007,360,2006173710.17102901,35116-08-2018
74Pharoes (*) (T)62,716,055,600452,675,9332461,477101,04917504,32319-08-2018