Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld

Top 100 online
EK: 3P: 1RP: 4S: 2 MS: 40ED: 50
Online spelers: 13900 Rookstayers
Zoek een guild of karakter







# Nick Wereld Lvl Voc Laatste maand Deze maand Deze week Maa Din Woe Don Vrij Aat Aon ON
1 Cooker (*) (T) Antica 39 ED 588:30 391:15 137:45 24:00 21:00 18:45 24:00 24:00 2:00 24:00
2 Cichy Gazownik (*) (T) Antica 67 P 369:15 386:45 136:45 24:00 21:00 17:45 24:00 24:00 2:00 24:00
3 Anas Theymie (*) (T) Tortura 247 MS 621:45 383:45 135:15 23:45 20:15 18:00 23:45 23:45 2:00 23:45
4 Joseph The Mage (*) (T) Pyra 30 ED 41:30 282:30 133:30 24:00 19:15 18:30 23:30 22:15 2:00 24:00
5 Kefiran (*) (T) Belobra 336 EK 506:45 286:00 133:00 24:00 18:00 17:15 23:45 24:00 2:00 24:00
6 Kago Lerkwoe (*) (T) Pyra 30 MS 1:00 286:30 133:00 24:00 19:15 18:15 23:15 22:15 2:00 24:00
7 Kayena Dejet (*) (T) Pyra 30 MS 1:15 282:45 132:45 24:00 19:15 18:15 23:15 22:15 2:00 23:45
8 Menna Darem (*) (T) Calmera 282 ED 591:45 350:45 132:30 23:30 19:45 18:00 24:00 23:45 2:00 21:30
9 Kiwix (*) (T) Kenora 333 ED 329:45 313:00 130:00 22:30 20:30 18:15 22:15 22:15 2:00 22:15
10 Pai Santana (*) (T) Inabra 228 ED 188:00 236:45 129:45 23:00 20:30 18:15 24:00 22:00 1:15 20:45
11 Slowpepe (*) (T) Quelibra 266 ED 232:00 321:15 129:15 22:30 20:15 18:00 22:15 22:15 2:00 22:00
12 Yutso Tano (*) (T) Monza 267 ED 585:15 364:45 128:45 23:45 20:30 17:30 22:30 22:45 0:00 21:45
13 Diabolikka (*) (T) Vunira 30 S 611:00 346:30 127:00 15:15 20:15 18:30 23:45 23:45 1:45 23:45
14 Panks Panks (*) (T) Quelibra 79 MS 169:15 294:15 126:45 21:00 18:00 18:00 22:15 23:00 2:00 22:30
15 Jovem (*) (T) Ferobra 351 MS 584:00 363:30 126:15 23:45 16:30 17:00 23:30 23:15 2:00 20:15
16 Fuuka Aoi (*) (T) Honbra 153 RP 456:15 350:45 124:30 21:30 20:45 18:30 20:30 19:30 2:00 21:45
17 Elzyx End (*) (T) Carnera 305 ED 204:45 216:45 123:00 23:00 20:30 18:15 19:45 20:00 2:00 19:30
18 Daniel Hustler (*) (T) Quintera 234 ED 320:15 240:30 122:00 18:00 17:45 18:00 22:00 22:15 2:00 22:00
19 Luna Mero (*) (T) Estela 256 ED 269:45 219:30 121:45 22:15 15:15 18:00 22:15 21:30 0:30 22:00
20 Kyzueht (*) (T) Quelibra 306 ED 50:30 256:30 121:00 18:00 20:30 18:00 22:15 22:15 2:00 18:00
21 Ixpertinho Fuze (*) (T) Belobra 230 ED 521:45 313:30 117:00 22:15 11:30 14:00 23:15 23:15 1:45 21:00
22 General Spank (*) (T) Inabra 176 MS 545:45 301:00 116:45 20:15 14:15 14:15 19:15 22:45 2:00 24:00
23 Draburro (*) (T) Astera 124 MS 263:30 175:00 116:30 22:00 13:30 14:45 22:00 22:00 0:45 21:30
24 Baygom (*) (T) Relembra 217 MS 514:00 303:15 115:45 23:00 18:30 17:15 15:30 18:30 2:00 21:00
25 Verdones (*) (T) Ombra 216 ED 1:45 177:45 115:45 23:30 16:00 17:45 18:45 16:00 0:00 23:45
26 Arka Kadetron antica (*) (T) Antica 41 S 306:15 339:30 115:00 24:00 15:15 16:45 18:15 16:45 0:00 24:00
27 Owms (*) (T) Descubra 120 RP 72:30 220:15 114:30 15:15 15:00 16:45 20:45 21:45 2:00 23:00
28 Darkin Druid (*) (T) Lutabra 91 ED 20:30 173:15 114:15 16:15 19:15 13:45 20:30 20:30 0:45 23:15
29 Benitaosz (*) (T) Relembra 352 ED 495:30 330:00 113:45 22:45 12:45 16:45 22:15 23:30 2:00 13:45
30 Trasig Mage (*) (T) Vita 152 MS 0:00 221:15 112:15 19:15 18:45 16:00 17:45 17:45 1:45 21:00
31 Noo English (*) (T) Nossobra 129 ED 96:30 168:00 112:00 23:15 19:00 14:30 21:15 23:45 1:45 8:30
32 Enriktigkonung (*) (T) Antica 174 ED 124:15 233:00 111:45 19:45 12:15 14:00 21:30 20:15 2:00 22:00
33 Darth Chapula (*) (T) Belobra 148 MS 0:00 229:15 111:15 23:15 13:00 18:00 20:30 23:15 2:00 11:15
34 Draeniurs (*) (T) Honbra 102 ED 285:00 309:30 111:15 21:15 19:45 11:15 21:30 20:45 0:45 16:00
35 Askfor Chess (*) (T) Belobra 51 MS 23:15 268:00 110:30 22:30 16:30 13:00 20:00 23:15 1:30 13:45
36 Jahcura (*) (T) Honbra 190 ED 345:30 285:30 110:30 22:15 12:15 18:00 19:45 18:15 2:00 18:00
37 Ehinevra (*) (T) Harmonia 284 MS 454:45 322:45 110:30 21:30 12:15 18:30 23:15 19:00 2:00 14:00
38 Ledar Tamgril (*) (T) Menera 308 ED 428:45 335:00 110:00 23:30 19:30 9:00 12:45 23:15 2:00 20:00
39 Kako Hunting (*) (T) Belobra 207 ED 540:15 330:00 109:15 24:00 11:00 17:15 19:30 17:45 1:45 18:00
40 Elder Brosta (*) (T) Ombra 45 MS 0:00 136:15 109:00 22:00 20:00 13:45 15:15 19:00 2:00 17:00
41 Bolenord (*) (T) Kalibra 428 ED 440:00 277:45 109:00 16:00 15:15 16:15 17:00 20:15 2:00 22:15
42 Caltrothus (*) (T) Quelibra 113 MS 202:45 228:15 109:00 24:00 10:15 14:30 20:00 18:15 0:00 22:00
43 Leornado (*) (T) Ferobra 320 ED 16:45 295:45 109:00 21:30 14:45 16:30 15:30 17:30 2:00 21:15
44 Bulbulator One (*) (T) Damora 63 MS 94:00 321:15 108:45 23:30 11:00 9:30 22:00 18:45 2:00 22:00
45 Southside Mage (*) (T) Gentebra 60 MS 1:00 133:30 108:45 23:15 19:45 9:45 22:00 18:00 1:45 14:15
46 Huxy Hell (*) (T) Lobera 339 ED 500:00 293:45 107:45 21:15 16:00 10:00 16:45 22:45 2:00 19:00
47 Amamadeira Tacheia (*) (T) Ferobra 186 MS 579:30 244:30 107:45 20:00 21:00 11:00 20:00 15:30 0:00 20:15
48 Felipe Nervosinho (*) (T) Gentebra 225 MS 483:15 302:00 107:30 16:00 15:30 16:45 21:15 22:30 1:45 13:45
49 Alissa Simons (*) (T) Relembra 271 ED 454:15 272:45 107:15 16:45 14:00 17:00 18:45 20:30 1:30 18:45
50 Slam Donx (*) (T) Firmera 300 RP 351:30 273:15 106:45 18:00 17:15 14:15 20:15 17:00 2:00 18:00
51 Rap Cru (*) (T) Ombra 347 ED 140:45 248:30 106:45 24:00 16:30 16:00 23:30 16:45 0:30 9:30
52 Old John (*) (T) Astera 581 MS 561:00 309:30 106:45 23:45 19:45 16:00 18:00 5:15 0:00 24:00
53 Lollys (*) (T) Antica 238 ED 195:15 239:30 106:30 15:45 15:30 14:00 20:00 19:15 2:00 20:00
54 Krastin (*) (T) Quelibra 248 ED 237:30 223:30 106:30 18:00 12:00 9:00 22:15 21:15 2:00 22:00
55 Ayuiu (*) (T) Honbra 181 MS 111:15 209:45 106:00 22:00 10:15 16:30 23:45 17:00 2:00 14:30
56 Mago Kedell (*) (T) Wintera 412 MS 265:30 279:45 106:00 18:30 18:15 12:45 18:00 19:45 0:45 18:00
57 Priince (*) (T) Quelibra 236 MS 29:45 123:15 105:45 12:30 19:15 11:00 21:30 21:00 2:00 18:30
58 Batutexz (*) (T) Honbra 265 MS 174:45 245:15 105:30 21:15 14:00 12:00 20:15 21:15 2:00 14:45
59 Invookerr (*) (T) Honbra 116 MS 35:30 168:00 105:30 20:45 11:00 15:15 21:15 17:45 1:15 18:15
60 Frigoff Randy (*) (T) Quintera 365 ED 283:30 229:30 105:30 11:00 12:30 18:15 22:15 17:30 1:30 22:30
61 Merlin Janek (*) (T) Antica 185 ED 176:45 215:00 105:15 21:00 20:30 12:00 19:45 19:45 0:00 12:15
62 Vahlok (*) (T) Luminera 573 MS 163:15 173:30 105:15 10:30 19:45 18:15 21:30 21:45 2:00 11:30
63 Billijeans (*) (T) Pacera 175 ED 226:45 307:45 105:00 20:45 12:00 9:45 23:30 22:45 2:00 14:15
64 Potewanzy Gloinssohn (*) (T) Relembra 381 ED 125:00 178:45 105:00 20:45 17:00 13:15 17:30 18:30 2:00 16:00
65 Esfenoide (*) (T) Belobra 440 ED 421:15 292:15 104:00 18:45 15:15 16:00 20:15 17:00 0:45 16:00
66 Yapox Hex (*) (T) Relembra 269 MS 327:15 249:45 103:45 20:15 19:45 17:45 19:45 23:45 1:45 0:45
67 Remek (*) (T) Secura 583 RP 0:00 142:00 103:45 15:30 15:00 18:45 20:30 23:45 2:00 8:15
68 Chilli Pepper (*) (T) Vunira 161 ED 287:00 254:45 103:00 16:30 16:00 14:45 18:00 19:00 1:45 17:00
69 Nadworny Szczur Krolewski (*) (T) Antica 391 ED 495:30 300:30 102:45 21:45 16:15 15:45 20:30 19:00 2:00 7:30
70 Gufz (*) (T) Honbra 205 ED 400:00 294:30 102:45 17:30 13:15 8:00 18:15 20:00 2:00 23:45
71 Plup (*) (T) Luminera 199 ED 422:30 277:30 102:30 18:15 12:45 16:30 17:45 17:15 2:00 18:00
72 Blyndadinho (*) (T) Inabra 344 MS 440:00 247:00 102:30 16:30 18:00 14:30 16:15 15:30 1:15 20:30
73 Ketugz (*) (T) Solidera 328 ED 50:15 250:30 102:15 13:00 17:45 17:30 17:30 21:00 2:00 13:30
74 Kast Orr (*) (T) Lobera 225 MS 104:45 147:00 101:45 21:00 10:15 14:45 17:45 24:00 2:00 12:00
75 Hanzo Kurzy (*) (T) Quelibra 262 ED 0:00 135:30 101:45 17:45 15:45 18:45 14:30 19:45 2:00 13:15
76 Guerreiro Saint (*) (T) Ombra 80 EK 323:00 257:30 101:45 18:00 12:15 10:15 21:15 23:45 2:00 14:15
77 Daa Tweekaz (*) (T) Bona 301 ED 480:45 294:45 101:00 14:15 17:15 14:45 16:45 18:00 2:00 18:00
78 Vraaunelas (*) (T) Quelibra 205 MS 332:45 295:15 101:00 18:15 15:15 14:45 14:15 24:00 1:45 12:45
79 Waton Cris (*) (T) Ferobra 228 MS 441:45 271:15 101:00 16:45 12:45 16:30 17:15 19:30 0:45 17:30
80 Rafael Hellcife (*) (T) Honbra 423 MS 204:45 201:15 100:45 20:45 19:00 17:00 5:45 21:00 0:30 16:45
81 Bastiao Bereta (*) (T) Relembra 287 MS 273:00 231:30 100:30 14:00 18:00 16:45 18:30 15:15 0:15 17:45
82 Arselym stark (*) (T) Calmera 60 ED 0:00 187:30 100:15 11:15 12:00 18:15 21:45 18:15 2:00 16:45
83 Swiezaczek (*) (T) Pyra 35 ED 0:00 211:00 100:15 22:45 12:45 18:30 10:15 21:45 2:00 12:15
84 Epiloko Roll (*) (T) Nefera 256 ED 358:30 266:15 100:15 16:00 14:30 13:15 15:30 17:00 2:00 22:00
85 Yutso Kora (*) (T) Monza 45 MS 415:15 261:45 100:15 23:45 20:15 5:30 8:30 24:00 2:00 16:15
86 Shape lnexplicavel (*) (T) Ombra 192 ED 382:30 197:15 99:45 18:15 16:30 13:00 15:30 16:30 2:00 18:00
87 Kibo Igno (*) (T) Descubra 57 ED 423:15 202:30 99:30 12:15 14:45 16:00 17:30 20:45 2:00 16:15
88 Dnit Naturalizado Russo (*) (T) Belobra 289 MS 284:30 184:00 99:15 17:30 18:00 14:00 8:30 19:00 2:00 20:15
89 Don Charry (*) (T) Talera 336 ED 61:15 233:15 99:15 12:15 17:45 17:30 15:30 20:45 2:00 13:30
90 Fiitininho (*) (T) Quelibra 274 ED 123:15 107:00 99:15 15:30 20:00 9:45 21:30 20:15 0:15 12:00
91 Bizhoh (*) (T) Nefera 1061 EK 444:45 282:00 99:15 15:00 14:45 15:45 16:00 17:30 1:45 18:30
92 Ale Da Montanha (*) (T) Honbra 432 ED 471:00 288:15 99:00 17:30 13:30 16:45 17:00 15:00 2:00 17:15
93 Guiiziinhow (*) (T) Honbra 131 MS 0:00 294:00 98:30 15:00 13:00 11:30 23:15 22:15 2:00 11:30
94 Todo lagado (*) (T) Honbra 342 MS 469:00 158:00 98:30 23:45 10:30 12:00 24:00 18:45 2:00 7:30
95 Danovic (*) (T) Relembra 324 ED 387:00 144:30 98:15 14:00 19:30 17:00 13:15 14:45 2:00 17:45
96 Beatrix Kyddo (*) (T) Lobera 368 ED 4:15 113:15 97:45 11:30 19:30 11:00 21:30 21:00 2:00 11:15
97 Jacob Tyler (*) (T) Inabra 105 MS 431:45 311:15 97:45 13:30 12:45 11:00 12:15 22:45 2:00 23:30
98 Gilyon (*) (T) Quelibra 311 MS 419:00 292:45 97:15 13:30 16:15 15:00 12:45 19:00 2:00 18:45
99 Tryzek Gloinssohn (*) (T) Relembra 428 MS 254:15 240:30 97:00 18:45 16:15 14:00 14:15 16:45 1:45 15:15
100 Black Bridess (*) (T) Damora 130 MS 62:00 316:00 97:00 9:15 9:15 15:30 20:15 21:00 2:00 19:45