Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Świat

Top 100 online
K: 7EK: 3P: 2RP: 8S: 3 MS: 42D: 3ED: 32
Graczy online: 12665 Rookstayers
Szukaj gildii lub postaci







# Nick Świat Lvl Voc Ostatni miesiąc Aktualny miesiąc Aktualny tydzień Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie ON
1 Lucy La Muerte (*) (T) Monza 34 P 698:30 541:00 160:00 17:15 23:15 24:00 23:45 24:00 24:00 23:45
2 Destination Wizard (*) (T) Secura 33 S 104:15 542:30 160:00 17:15 23:15 24:00 23:45 24:00 24:00 23:45
3 Jonathan Zorn (*) (T) Pacera 45 K 700:15 542:15 160:00 17:15 23:15 24:00 23:45 24:00 24:00 23:45
4 Chukkinho (*) (T) Bona 29 K 695:15 532:30 159:00 16:45 23:15 23:30 23:45 24:00 24:00 23:45
5 Macedo Paladin (*) (T) Honbra 32 P 707:00 532:15 159:00 16:45 23:15 23:30 23:45 24:00 24:00 23:45
6 Ajbe Awesome (*) (T) Impera 29 D 701:45 533:15 159:00 16:45 23:15 23:30 23:45 24:00 24:00 23:45
7 Soul Brasileiro (*) (T) Celesta 27 S 696:15 532:15 159:00 16:45 23:15 23:30 23:45 24:00 24:00 23:45
8 Eltruco (*) (T) Estela 39 S 697:15 532:45 159:00 16:45 23:15 23:30 23:45 24:00 24:00 23:45
9 Lano Warpriest (*) (T) Nossobra 81 ED 87:15 481:00 158:45 17:15 23:30 23:45 24:00 24:00 22:30 23:45
10 Souls Hosniak (*) (T) Wintera 41 K 0:00 157:45 157:30 18:15 19:45 24:00 23:45 24:00 24:00 23:45
11 Natulia (*) (T) Ferobra 26 D 204:00 530:30 157:30 16:30 23:15 23:30 23:30 24:00 23:15 23:30
12 Miernota (*) (T) Pyra 45 MS 116:30 516:00 150:30 17:15 23:15 24:00 24:00 24:00 22:15 15:45
13 Lysterine (*) (T) Solidera 29 K 150:30 532:30 149:45 9:00 23:30 24:00 22:30 24:00 23:15 23:30
14 Patrick Blancos (*) (T) Nefera 35 K 204:45 531:30 149:30 8:45 23:30 24:00 23:30 24:00 23:15 22:30
15 Mystic Delriev (*) (T) Vita 150 RP 310:45 470:15 149:00 9:15 22:30 23:45 23:15 23:15 23:45 23:15
16 Danovic (*) (T) Relembra 257 ED 660:45 466:45 147:00 17:30 23:00 23:30 17:00 23:15 20:30 22:15
17 Ledar Tamgril (*) (T) Menera 300 ED 689:00 483:30 146:00 14:00 23:00 21:45 23:00 22:45 22:45 18:45
18 Flemeth (*) (T) Inabra 342 MS 644:45 470:00 145:45 15:30 23:00 22:15 20:45 21:45 21:00 21:30
19 Menna Darem (*) (T) Calmera 263 ED 679:00 491:30 144:30 16:00 21:15 19:30 22:00 23:00 22:00 20:45
20 Wreed (*) (T) Garnera 114 ED 598:45 456:00 142:30 14:45 21:00 21:30 21:30 21:30 21:00 21:15
21 Jack Nubagui (*) (T) Relembra 221 EK 37:00 276:00 141:45 15:00 19:30 21:00 21:00 20:45 21:45 22:45
22 Zerzaczka Maroli (*) (T) Refugia 123 ED 49:00 408:45 141:00 16:15 19:00 23:45 21:00 15:45 22:00 23:15
23 Bacolaslp (*) (T) Relembra 317 ED 645:45 488:15 140:30 16:45 19:15 18:45 23:30 16:45 23:45 21:45
24 Arctornis (*) (T) Pyra 131 MS 365:15 416:45 140:00 15:45 22:15 23:45 20:00 24:00 20:45 13:30
25 Pyro Tortur (*) (T) Pyra 45 MS 0:00 463:45 138:15 12:00 19:30 23:45 20:45 22:45 19:15 20:15
26 Ranger Rise (*) (T) Vunira 29 K 0:00 269:00 137:45 16:30 2:45 23:45 23:45 23:45 23:45 23:30
27 Malafaloka (*) (T) Ferobra 139 MS 613:30 441:00 137:30 15:30 17:45 23:30 24:00 22:30 22:15 12:00
28 Athread (*) (T) Pyra 70 MS 0:00 211:45 137:30 17:15 18:00 24:00 20:45 20:30 22:30 14:30
29 Soraka Darkcrosser (*) (T) Serdebra 189 ED 650:00 487:45 136:00 17:30 23:15 24:00 24:00 24:00 22:45 0:30
30 Meandoll (*) (T) Pyra 74 MS 361:45 459:00 135:45 12:00 19:15 23:45 21:30 22:45 18:15 18:15
31 Bon Von (*) (T) Carnera 136 MS 209:15 308:00 135:30 16:15 13:15 18:15 22:30 22:00 21:00 22:15
32 Old John (*) (T) Astera 413 MS 668:15 465:30 134:15 10:00 21:15 23:15 19:30 16:30 22:30 21:15
33 Jovem (*) (T) Ferobra 348 MS 610:00 473:30 134:15 11:45 18:45 23:30 21:30 21:15 19:45 17:45
34 Don Kryz (*) (T) Damora 156 ED 663:15 487:45 134:00 16:00 23:15 18:00 23:00 10:15 23:15 20:15
35 Paws Labs (*) (T) Celesta 451 ED 482:15 422:45 132:00 15:00 19:45 18:30 20:30 20:15 15:30 22:30
36 Gilyon (*) (T) Quelibra 208 MS 525:45 420:00 131:45 7:45 21:30 20:00 21:00 21:15 20:00 20:15
37 Guarda Nitrous (*) (T) Relembra 436 RP 172:15 324:15 131:30 14:45 22:30 21:30 18:00 13:00 21:45 20:00
38 Szalona Lala (*) (T) Pyra 41 MS 0:00 235:15 131:15 8:45 19:15 23:45 21:30 22:45 16:45 18:30
39 Sei Lou Lup (*) (T) Gladera 97 ED 23:45 450:15 130:45 9:00 16:15 15:45 20:00 24:00 23:15 22:30
40 Vondahej (*) (T) Ombra 169 ED 385:15 380:30 130:45 3:30 23:00 21:45 20:45 23:15 19:00 19:30
41 Fuuka Aoi (*) (T) Honbra 153 RP 7:30 369:15 130:30 13:15 22:45 18:15 22:45 18:45 15:15 19:30
42 Tofando Unchosen (*) (T) Nossobra 126 MS 270:45 386:45 129:00 16:30 22:30 11:45 22:30 22:15 13:00 20:30
43 Denortish (*) (T) Pyra 76 MS 370:45 442:45 128:45 12:00 18:00 22:45 19:00 22:30 15:15 19:15
44 Czyscioch Kozak (*) (T) Pyra 164 ED 220:15 432:00 128:45 10:15 19:15 22:00 13:30 23:15 20:30 20:00
45 Vagner of Honbra (*) (T) Honbra 140 MS 294:00 327:15 126:30 14:00 19:15 23:15 16:00 12:45 17:45 23:30
46 Kjovishky (*) (T) Ombra 155 MS 20:15 205:45 126:15 14:30 14:00 14:00 14:15 23:45 23:15 22:30
47 Rei Ezequias (*) (T) Nossobra 76 MS 14:30 234:30 126:15 9:45 14:00 17:45 20:00 21:15 19:45 23:45
48 Amon Glarins (*) (T) Ombra 140 MS 488:00 351:00 126:15 8:30 10:00 21:45 18:00 22:45 21:45 23:30
49 Vikteron (*) (T) Pyra 30 MS 113:30 454:15 124:45 11:45 19:15 19:45 14:45 20:30 20:00 18:45
50 Maybadgirl (*) (T) Descubra 156 MS 238:00 282:00 124:30 16:30 4:00 20:15 23:45 23:30 16:30 20:00
51 Rambo Ramires (*) (T) Pyra 47 MS 71:00 480:30 123:15 3:45 19:45 22:45 14:15 22:30 19:45 20:30
52 Lady Baguette (*) (T) Relembra 155 ED 416:45 396:45 123:00 15:15 12:45 20:45 19:00 18:30 21:30 15:15
53 Neversleep Neverlight (*) (T) Impera 245 D 122:15 308:30 123:00 8:15 22:45 22:15 19:45 22:45 14:45 12:30
54 Skullest (*) (T) Serdebra 205 ED 9:00 267:30 122:30 3:45 14:00 23:00 21:30 17:00 21:15 22:00
55 Najman Druid (*) (T) Pyra 134 ED 150:30 312:15 122:15 7:45 19:30 22:15 22:00 19:30 11:45 19:30
56 Blood Berry (*) (T) Menera 172 ED 18:00 361:00 121:45 12:00 18:00 22:15 18:00 15:30 15:30 20:30
57 Jonnaleth Irenicus (*) (T) Refugia 83 MS 310:45 340:30 121:15 16:30 12:15 22:15 22:15 10:30 19:15 18:15
58 Venom Crusher (*) (T) Ombra 244 ED 58:00 248:30 121:00 13:15 14:00 13:15 17:45 20:30 19:45 22:30
59 Roliq (*) (T) Pyra 140 MS 59:45 342:30 121:00 12:30 21:00 21:00 19:15 13:30 18:45 15:00
60 Setny knight (*) (T) Bona 103 MS 0:15 140:30 120:30 16:45 17:15 12:15 20:15 21:30 9:45 22:45
61 Duuh Duuh (*) (T) Luminera 62 EK 270:00 328:45 120:00 1:00 22:30 15:30 22:15 21:45 21:30 15:30
62 Perejilaa (*) (T) Carnera 81 MS 90:45 349:00 119:30 16:15 7:45 9:15 22:30 19:30 21:30 22:45
63 Reed Furion (*) (T) Calmera 81 ED 374:45 300:30 119:15 12:00 19:00 20:30 16:00 20:15 16:00 15:30
64 Kallzera (*) (T) Lutabra 275 RP 153:45 306:45 119:15 13:45 10:45 19:00 19:00 20:45 21:00 15:00
65 Katrachi (*) (T) Relembra 310 ED 391:45 241:15 119:00 14:45 14:30 18:45 21:30 15:45 19:15 14:30
66 Tiberius Lion Heart (*) (T) Pyra 100 ED 85:30 292:15 118:30 12:45 22:15 21:00 16:00 10:30 16:30 19:30
67 Amaziing Rafex (*) (T) Garnera 275 ED 290:00 244:30 118:15 4:15 17:00 20:30 20:00 21:15 19:30 15:45
68 Pregoruna Noteuboga (*) (T) Nossobra 45 MS 0:00 302:30 118:15 17:00 11:30 21:15 11:15 13:00 24:00 20:15
69 Ningruz (*) (T) Ombra 132 ED 503:45 189:15 117:45 8:45 15:30 7:45 16:00 24:00 23:15 22:30
70 Viscomsd (*) (T) Belobra 294 MS 476:30 255:45 117:00 14:30 16:15 21:45 22:15 9:30 16:00 16:45
71 Alexaandre das Ricarias (*) (T) Nossobra 93 MS 105:15 338:45 117:00 15:45 14:30 18:45 11:15 24:00 20:45 12:00
72 Karianun (*) (T) Pyra 30 ED 90:00 327:00 116:45 12:30 21:15 24:00 15:15 18:00 8:45 17:00
73 Yutso Tano (*) (T) Monza 230 ED 266:15 359:15 116:15 7:00 13:15 15:15 15:00 22:15 21:30 22:00
74 Eikei Forisevem (*) (T) Gentebra 56 K 0:00 280:30 115:45 8:00 13:00 22:00 22:15 19:00 19:00 12:30
75 Soraka Semdedo (*) (T) Ombra 232 ED 307:45 260:45 115:15 15:15 4:00 18:30 18:15 14:45 22:45 21:45
76 Salmone (*) (T) Nossobra 154 MS 0:00 166:00 115:15 6:15 13:15 23:00 22:45 15:45 21:15 13:00
77 Power Guiiduu (*) (T) Descubra 72 MS 55:45 198:15 115:00 12:00 10:45 15:45 21:45 17:15 15:15 22:15
78 Huxy Hell (*) (T) Lobera 290 ED 602:45 288:00 113:45 14:00 18:30 18:45 18:45 19:30 12:45 11:30
79 Solrack Yer (*) (T) Wintera 312 MS 453:15 367:00 113:30 9:45 14:45 15:15 16:15 16:30 20:00 21:00
80 Noah War (*) (T) Lobera 189 MS 412:00 277:30 113:30 11:30 15:00 20:30 18:15 15:00 17:45 15:30
81 Dnit Naturalizado Russo (*) (T) Belobra 242 MS 391:00 346:15 112:45 10:30 17:15 13:00 15:15 21:45 18:15 16:45
82 Xtasis In Carnera (*) (T) Carnera 152 MS 171:45 246:15 112:30 8:00 15:45 19:00 10:00 21:30 18:15 20:00
83 Howgh (*) (T) Harmonia 339 ED 378:45 397:30 112:00 16:45 21:45 13:45 0:45 14:30 23:45 20:45
84 Tecuino el Perico (*) (T) Carnera 134 MS 95:45 326:45 111:45 10:45 15:30 16:00 18:45 13:00 14:15 23:30
85 Tejota Style (*) (T) Descubra 158 ED 294:15 405:45 111:45 7:45 7:30 20:15 21:45 17:15 22:45 14:30
86 Igorr Zerodezoito (*) (T) Relembra 370 RP 131:15 213:30 111:30 12:30 14:45 12:45 16:00 17:15 17:15 21:00
87 Euni Teixeira (*) (T) Nefera 619 RP 433:30 389:30 111:15 14:00 15:30 14:00 16:15 14:00 18:00 19:30
88 Alusion nao Curo (*) (T) Honbra 472 ED 375:45 339:30 111:15 12:45 18:00 16:30 13:00 10:30 22:15 18:15
89 Gromequ Pyra (*) (T) Pyra 109 MS 150:45 377:30 111:00 13:15 21:00 23:15 14:00 10:15 14:00 15:15
90 Sir Phobos (*) (T) Belobra 154 MS 200:15 254:15 110:45 13:45 18:15 14:30 16:00 20:15 12:15 15:45
91 Ikteip (*) (T) Vita 150 RP 6:00 223:45 110:45 18:00 6:45 12:30 16:00 11:45 23:45 22:00
92 Sashha Gray (*) (T) Serdebra 102 MS 0:00 298:30 110:15 16:30 5:30 12:30 16:45 18:15 19:15 21:30
93 Luxxoy (*) (T) Ombra 304 MS 0:00 144:15 110:15 14:30 0:30 5:00 23:45 21:00 22:45 22:45
94 Magic Cavaludo (*) (T) Lutabra 136 MS 297:30 234:00 110:00 16:00 14:00 14:00 14:30 14:30 18:15 18:45
95 Leo-max (*) (T) Nefera 382 EK 472:30 369:45 109:30 10:15 12:15 13:15 13:15 14:00 22:45 23:45
96 Sygnus palladin (*) (T) Calmera 268 RP 312:15 313:00 108:45 12:45 19:30 16:00 12:15 18:00 13:15 17:00
97 Menphisto (*) (T) Honbra 148 MS 472:00 365:00 108:30 13:30 14:15 17:45 20:30 15:45 10:30 16:15
98 Diretoria Gildao (*) (T) Relembra 379 ED 90:45 235:30 107:30 0:30 16:45 19:15 15:15 22:00 21:45 12:00
99 Soloina Pedra Fina (*) (T) Nossobra 78 ED 189:30 321:45 107:30 9:30 18:15 17:00 13:45 11:30 19:00 18:30
100 Mariachi Lokko (*) (T) Jonera 291 MS 365:45 336:30 107:30 4:45 18:15 20:15 14:30 19:30 19:00 11:15