Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld

Top 100 online
EK: 4P: 1RP: 5S: 2 MS: 38ED: 50
Online spelers: 4833 Rookstayers
Zoek een guild of karakter







# Nick Wereld Lvl Voc Laatste maand Deze maand Deze week Maa Din Woe Don Vrij Aat Aon ON
1 Dark Gladir (*) (T) Vunira 146 - 166:45 102:30 51:30 5:30 12:00 8:15 8:45 2:15 9:45 5:00
2 Posseidom Sama (*) (T) Inabra 38 - 173:15 71:45 41:45 3:00 4:30 5:45 5:00 2:45 10:15 10:30
3 Keo Rookzin (*) (T) Relembra 32 - 0:00 34:30 34:30 4:00 5:30 5:30 5:00 3:45 3:30 7:15
4 Alyssa Anlifforia (*) (T) Peloria 34 - 49:00 77:00 33:15 5:00 4:30 5:30 7:15 2:00 5:30 3:30
5 Leaver (*) (T) Vunira 203 - 154:45 85:00 28:30 0:15 5:00 5:15 6:00 1:45 9:15 1:00
6 Calannthe (*) (T) Damora 65 - 120:00 53:15 21:30 1:45 1:45 1:30 2:15 0:00 6:30 7:45
7 Patryk Ork Wielki (*) (T) Harmonia 100 - 87:15 41:15 21:30 4:45 1:15 4:00 2:30 2:15 4:15 2:30
8 Nikoshima Old Zanerarook (*) (T) Solidera 33 - 0:00 32:15 19:00 2:45 3:45 1:45 3:45 0:00 5:00 2:00
9 Ciuciek Old (*) (T) Bona 30 - 0:00 17:30 17:30 3:00 3:30 1:00 0:00 0:00 7:15 2:45
10 Rooker in Secura (*) (T) Secura 30 - 0:00 21:45 17:30 4:30 0:30 2:30 1:30 0:30 4:00 4:00
11 Breezy The Rookguard (*) (T) Zunera 28 - 0:00 16:45 16:45 0:00 3:15 5:00 5:15 0:45 0:00 2:30
12 Aspampitchas (*) (T) Impera 48 - 0:00 16:30 16:30 0:00 0:00 2:15 10:15 4:00 0:00 0:00
13 Grzejnik Rookgaardu (*) (T) Monza 59 - 0:00 35:15 15:45 0:30 0:00 0:00 0:00 0:00 5:15 10:00
14 Zabaro Jarvia (*) (T) Antica 70 - 31:30 35:15 15:30 0:00 4:00 1:30 3:45 0:00 4:15 2:00
15 Amylee The Rooker (*) (T) Belobra 28 - 0:00 15:15 15:15 0:00 0:00 1:00 9:15 5:00 0:00 0:00
16 Mystyc Angel (*) (T) Solidera 47 - 3:15 25:15 15:00 4:45 1:15 2:30 1:30 0:15 1:30 3:15
17 Rookgaard Fvinte (*) (T) Lutabra 44 - 32:30 38:30 14:45 2:00 1:45 1:45 2:45 1:45 1:15 3:30
18 Alisson Rookguard (*) (T) Garnera 66 - 54:30 36:30 14:30 2:00 2:15 2:45 2:00 0:00 3:15 2:15
19 Mick the Guard (*) (T) Nefera 65 - 7:00 25:45 13:30 3:15 0:45 1:00 2:00 0:00 3:45 2:45
20 Xasarm (*) (T) Vunira 28 - 1:45 14:00 13:00 0:15 0:00 1:45 0:15 0:00 6:15 4:30
21 William Cunha (*) (T) Honbra 44 - 56:30 21:45 12:45 2:45 1:45 2:00 3:00 0:30 0:00 2:45
22 Caparoz (*) (T) Inabra 52 - 49:15 31:15 12:45 1:45 1:15 2:00 1:15 0:45 3:45 2:00
23 Ramzan (*) (T) Bona 61 - 0:00 39:15 12:30 1:00 0:00 0:00 2:15 0:00 6:15 3:00
24 Janmax (*) (T) Estela 88 - 27:00 29:15 11:45 2:45 0:00 2:15 2:15 0:00 2:45 1:45
25 Speedy Of Rook (*) (T) Celesta 27 - 0:00 17:45 11:15 4:30 0:00 0:00 0:00 0:00 6:45 0:00
26 Caboclo flecha (*) (T) Quintera 35 - 7:30 14:30 10:45 0:00 0:30 3:30 2:30 1:15 3:00 0:00
27 Unlucky Rooker (*) (T) Honbra 28 - 0:00 10:30 10:30 1:00 1:45 2:00 1:15 0:00 0:00 4:30
28 Sir Asior (*) (T) Zuna 42 - 5:15 12:30 10:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 6:00 4:30
29 Zydelii (*) (T) Faluna 30 - 10:30 20:30 10:15 3:45 0:00 0:00 2:15 0:00 3:00 1:15
30 Krzysiek of Rookgaard (*) (T) Harmonia 107 - 26:15 26:15 9:45 2:15 1:30 1:15 3:30 0:00 1:15 0:00
31 Wisdoom Warrior (*) (T) Vita 41 - 25:15 18:00 9:15 0:45 2:45 0:00 2:00 0:30 1:15 2:00
32 Sovereign Steel (*) (T) Peloria 63 - 4:45 19:00 9:15 1:45 1:15 1:00 0:15 2:30 0:00 2:30
33 Spinex (*) (T) Antica 55 - 63:15 22:00 9:00 0:00 0:00 1:00 1:45 1:30 2:30 2:15
34 Sack Chrac (*) (T) Harmonia 36 - 9:45 11:15 9:00 4:30 1:15 1:30 1:45 0:00 0:00 0:00
35 Levi Miresty (*) (T) Solidera 33 - 11:30 22:30 8:30 0:15 0:45 0:30 2:45 0:00 1:15 3:00
36 Artur Leon (*) (T) Belobra 40 - 53:15 28:00 8:30 0:30 3:30 2:00 0:45 1:45 0:00 0:00
37 Rook Of Quilia (*) (T) Peloria 51 - 24:45 40:45 8:15 3:00 0:15 0:00 0:00 0:00 1:45 3:15
38 Doctor Kaplar (*) (T) Garnera 56 - 93:00 22:15 8:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 7:45 0:30
39 Saz on Rook (*) (T) Pacera 35 - 18:45 13:00 8:00 1:30 0:45 0:00 1:15 0:00 2:15 2:15
40 Strugu Rookslayer (*) (T) Antica 61 - 17:45 20:30 8:00 0:15 0:15 3:00 1:45 0:00 2:15 0:30
41 Dofuxia on Rookgaard (*) (T) Talera 41 - 1:30 10:45 8:00 1:00 1:15 1:00 0:15 0:00 1:45 2:45
42 Wilkle (*) (T) Celesta 90 - 34:30 19:30 7:45 1:30 0:30 1:00 1:15 0:30 2:00 1:00
43 Gren of Rook (*) (T) Pacera 59 - 6:30 9:15 7:15 0:15 0:00 1:00 1:15 1:00 0:30 3:15
44 Sebastian Krabba (*) (T) Antica 76 - 68:15 28:45 7:15 0:00 0:15 2:00 2:45 0:00 0:15 2:00
45 Pomocnik Rookgaard (*) (T) Monza 36 - 0:00 6:45 6:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 4:45 2:00
46 Hugot Blayron (*) (T) Secura 77 - 14:45 16:45 6:30 0:30 0:30 0:45 1:15 1:00 2:30 0:00
47 Padrinho de Rookgaard (*) (T) Lobera 28 - 3:00 12:30 6:15 0:00 2:00 3:45 0:00 0:30 0:00 0:00
48 Cradle of Rook (*) (T) Pacera 76 - 27:00 17:45 6:15 1:00 0:30 1:45 0:00 0:00 3:00 0:00
49 Ivan Bruno (*) (T) Descubra 41 - 90:45 35:00 6:00 5:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:45
50 Rookie Konon (*) (T) Antica 41 - 15:30 7:45 6:00 2:00 0:45 3:15 0:00 0:00 0:00 0:00
51 Lord Lee Ninja (*) (T) Gladera 90 - 10:30 35:00 5:45 5:15 0:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:15
52 Grim Rook'Master (*) (T) Solidera 82 - 29:15 16:15 5:45 0:00 0:15 1:30 0:45 0:00 1:45 1:30
53 Alvarez Rookstayer (*) (T) Pacera 54 - 17:30 12:30 5:45 1:15 0:30 0:00 0:30 0:00 0:00 3:30
54 Matador Skull (*) (T) Peloria 40 - 15:30 11:45 5:30 0:30 1:45 0:30 2:45 0:00 0:00 0:00
55 Vovo de rook (*) (T) Gladera 31 - 15:00 14:15 5:30 1:30 0:45 0:00 1:00 1:00 0:00 1:15
56 Goku Spellcaster (*) (T) Kalibra 34 - 6:45 22:00 5:15 0:15 0:30 0:45 1:00 0:00 1:15 1:30
57 Elwyn Clegane (*) (T) Gentebra 44 - 0:30 9:45 5:15 0:00 4:30 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00
58 Tarja Swordfury (*) (T) Wintera 63 - 28:30 8:00 5:15 0:00 0:00 1:45 1:30 1:45 0:00 0:15
59 Kinnie (*) (T) Belobra 64 - 28:45 8:45 5:00 0:00 0:00 0:00 0:15 0:00 4:30 0:15
60 Manv (*) (T) Bona 65 - 0:30 11:45 5:00 0:00 0:00 0:00 5:00 0:00 0:00 0:00
61 Fero wall Back (*) (T) Garnera 37 - 3:00 10:00 4:45 3:00 1:00 0:00 0:00 0:00 0:30 0:15
62 Nove Trich (*) (T) Garnera 58 - 47:30 6:00 4:45 0:00 0:30 0:30 0:30 1:30 0:15 1:30
63 Fefe Cargas (*) (T) Talera 30 - 5:30 5:30 4:30 2:15 0:30 0:15 1:15 0:15 0:00 0:00
64 Feow (*) (T) Secura 41 - 0:00 29:15 4:30 1:15 0:00 0:00 0:00 0:00 1:00 2:15
65 Teto Rookstayer (*) (T) Gentebra 38 - 1:30 7:30 4:30 0:15 3:45 0:30 0:00 0:00 0:00 0:00
66 Merion Anjo (*) (T) Solidera 121 - 32:30 20:00 4:15 0:30 0:00 0:45 1:00 0:00 0:45 1:15
67 Kher Rookslayer (*) (T) Monza 52 - 12:15 9:45 4:15 0:45 0:00 0:15 0:45 0:00 1:15 1:15
68 Iron Nan (*) (T) Nefera 28 - 0:00 4:15 4:15 1:15 0:00 0:45 2:15 0:00 0:00 0:00
69 Puncer (*) (T) Secura 36 - 3:15 4:45 4:15 2:00 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00 1:30
70 Ruker Rukador (*) (T) Gentebra 37 - 19:15 5:00 4:15 0:45 1:30 0:30 1:30 0:00 0:00 0:00
71 Leon Blend (*) (T) Descubra 48 - 10:30 10:30 4:00 0:45 0:00 0:15 0:15 0:00 1:30 1:15
72 Lonely Ness (*) (T) Luminera 47 - 34:15 17:30 4:00 1:45 0:00 1:15 0:00 0:00 0:00 1:00
73 Saky (*) (T) Relembra 55 - 29:45 6:00 4:00 0:00 0:00 0:45 2:45 0:15 0:00 0:15
74 Naordnal (*) (T) Belobra 27 - 0:00 7:30 4:00 0:15 0:00 0:00 0:15 0:00 0:45 2:45
75 Trisstania (*) (T) Lobera 34 - 2:30 6:30 3:45 0:00 0:00 2:45 1:00 0:00 0:00 0:00
76 Livran Rookstayer (*) (T) Estela 46 - 0:00 4:15 3:45 0:00 0:00 0:00 3:45 0:00 0:00 0:00
77 Infinity Harry (*) (T) Calmera 101 - 6:00 6:30 3:30 0:15 1:15 0:00 2:00 0:00 0:00 0:00
78 Milky Rook (*) (T) Antica 32 - 42:45 6:30 3:30 0:00 1:15 0:00 1:30 0:45 0:00 0:00
79 Talisis Alveen (*) (T) Antica 98 - 16:30 8:45 3:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:00 1:15
80 Jorge Jorja (*) (T) Astera 64 - 4:45 12:15 3:15 0:30 0:15 0:15 0:00 0:15 2:00 0:00
81 Arnaxa (*) (T) Secura 42 - 9:00 9:15 3:15 0:15 0:00 0:00 0:00 0:00 2:45 0:15
82 Irokargon (*) (T) Ferobra 27 - 0:00 4:00 3:15 0:30 0:00 0:00 0:00 0:45 1:15 0:45
83 Wine Addams (*) (T) Calmera 49 - 35:45 12:15 3:15 0:15 0:00 0:15 1:30 0:00 1:15 0:00
84 Panclasta (*) (T) Talera 28 - 4:00 5:45 3:15 0:30 0:45 0:30 0:45 0:00 0:45 0:00
85 Peregrinus (*) (T) Secura 29 - 21:15 4:30 3:00 1:15 0:30 0:15 0:00 0:00 0:00 1:00
86 Kael Genion (*) (T) Luminera 28 - 0:00 7:00 3:00 1:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:15 1:45
87 Strzyga on Thoria (*) (T) Kenora 59 - 6:00 6:00 2:45 0:00 0:15 0:15 0:15 0:00 0:30 1:30
88 Jerry Lemon (*) (T) Monza 28 - 2:45 3:30 2:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:45
89 Rocker Du Fernando (*) (T) Impera 34 - 13:30 25:15 2:45 0:30 1:00 0:30 0:30 0:15 0:00 0:00
90 Kossya Rocky (*) (T) Peloria 26 - 0:00 2:45 2:45 0:15 1:45 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00
91 Faurex (*) (T) Secura 53 - 4:15 2:45 2:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:45
92 Ana Rosaa (*) (T) Astera 48 - 1:00 3:00 2:45 0:00 0:00 0:15 1:00 1:00 0:00 0:30
93 Tami Silian (*) (T) Peloria 51 - 7:45 3:15 2:45 0:00 0:00 0:00 0:00 2:45 0:00 0:00
94 Boniek (*) (T) Garnera 55 - 9:30 7:45 2:45 0:15 0:30 0:00 1:45 0:00 0:00 0:15
95 Lord Girardi (*) (T) Solidera 27 - 0:15 2:30 2:30 0:00 0:00 2:30 0:00 0:00 0:00 0:00
96 Cardepo Pieszy (*) (T) Bona 34 - 4:30 4:45 2:30 0:00 0:00 2:30 0:00 0:00 0:00 0:00
97 Young One (*) (T) Secura 40 - 6:00 2:30 2:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 2:30
98 Zago Mall (*) (T) Gladera 26 - 2:00 3:30 2:30 0:15 0:45 0:00 0:00 0:00 1:30 0:00
99 Gremio Mania (*) (T) Wintera 28 - 12:45 7:00 2:15 0:15 0:00 0:15 1:00 0:00 0:30 0:15
100 Blade Rooker (*) (T) Bona 38 - 4:00 4:00 2:15 0:30 0:30 0:30 0:15 0:00 0:00 0:30