Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld

Top 100 online
K: 9EK: 2P: 2RP: 4S: 5 MS: 43D: 4ED: 31
Online spelers: 11525 Rookstayers
Zoek een guild of karakter







# Nick Wereld Lvl Voc Laatste maand Deze maand Deze week Maa Din Woe Don Vrij Aat Aon ON
1 Leaver (*) (T) Vunira 199 - 194:30 115:15 48:15 4:15 9:30 7:30 9:30 3:15 7:45 6:30
2 Grzejnik Rookgaardu (*) (T) Monza 56 - 0:00 44:45 36:15 0:00 10:45 9:15 12:45 1:00 1:15 1:15
3 Orbi Emir Rookgaard (*) (T) Pyra 54 - 138:45 92:00 34:30 5:15 5:00 7:00 5:00 2:45 1:45 7:45
4 Bonsai Rookgaard (*) (T) Antica 57 - 4:15 45:45 33:30 3:30 0:15 7:15 10:00 0:00 6:30 6:00
5 Xayeek (*) (T) Kenora 101 - 96:45 71:30 33:15 5:15 5:00 3:45 5:15 5:00 5:15 3:45
6 Dark Gladir (*) (T) Vunira 135 - 175:30 68:30 31:00 1:45 1:45 1:45 0:45 0:00 12:30 12:30
7 Trathos (*) (T) Estela 164 - 165:30 102:45 30:45 4:30 5:15 4:30 4:45 2:00 5:00 4:45
8 Yhb (*) (T) Serdebra 42 - 69:30 76:30 27:15 5:15 1:15 4:30 1:15 1:30 3:45 9:45
9 Zabaro Jarvia (*) (T) Antica 60 - 22:30 37:45 26:15 0:00 4:45 0:00 11:15 0:45 7:00 2:30
10 Adiwin Ming (*) (T) Solidera 37 - 14:30 40:15 22:00 2:00 4:00 0:15 4:30 3:30 4:15 3:30
11 Nevixxa (*) (T) Pyra 49 - 72:45 59:45 21:30 5:00 3:30 1:30 2:15 0:00 5:15 4:00
12 Hunter of Eggs (*) (T) Celesta 89 - 32:15 54:30 21:00 2:45 0:00 2:30 0:15 0:00 9:15 6:15
13 Fabian of Galana (*) (T) Peloria 49 - 14:00 50:15 19:45 1:15 7:15 4:45 0:00 0:00 3:15 3:15
14 Zu'Rookstayer (*) (T) Celesta 37 - 32:30 29:00 19:15 0:00 0:30 5:15 5:45 7:30 0:15 0:00
15 Stonetitus (*) (T) Vunira 49 - 41:15 35:00 19:00 2:45 3:15 2:00 2:45 1:00 4:15 3:00
16 Strugu Rookslayer (*) (T) Antica 58 - 19:45 55:15 17:45 0:30 7:45 1:30 0:00 1:15 1:00 5:45
17 Damilao (*) (T) Harmonia 89 - 21:45 40:15 16:30 2:00 3:00 2:30 2:30 3:15 3:15 0:00
18 Czadii (*) (T) Bona 66 - 22:30 46:15 16:15 3:30 1:45 1:00 1:00 0:00 2:45 6:15
19 Payton (*) (T) Antica 117 - 88:15 47:30 15:45 0:00 0:00 3:45 2:15 3:30 2:45 3:30
20 Sephy Lael (*) (T) Descubra 29 - 0:00 15:15 15:15 0:00 0:00 0:00 11:00 4:15 0:00 0:00
21 Chronus lord (*) (T) Pacera 35 - 28:45 33:45 15:15 2:15 0:45 2:00 3:45 4:45 0:00 1:45
22 Miominmio (*) (T) Impera 47 - 39:00 40:15 14:45 1:30 1:45 2:45 3:00 0:00 3:00 2:45
23 Faber de Rookgaard (*) (T) Impera 29 - 0:00 14:30 14:30 6:30 4:00 0:15 0:00 0:00 0:00 3:45
24 Bowling Alley (*) (T) Secura 37 - 0:00 14:30 14:30 2:00 2:15 1:30 0:30 0:00 5:45 2:30
25 Janmax (*) (T) Estela 79 - 22:30 70:00 14:15 1:30 2:15 2:15 2:15 2:00 3:00 1:00
26 Mayer Gambino (*) (T) Peloria 64 - 58:30 32:00 13:45 0:45 3:45 0:45 1:15 0:45 4:30 2:00
27 Dofuxia on Rookgaard (*) (T) Talera 36 - 0:15 21:00 13:45 2:30 6:15 1:45 0:15 0:00 2:45 0:15
28 Lobo guardiao (*) (T) Nefera 50 - 36:00 41:15 13:30 0:45 2:45 2:00 2:15 3:15 0:00 2:30
29 Gnas arch (*) (T) Impera 31 - 0:45 19:15 12:30 3:15 1:00 0:30 0:00 0:00 4:45 3:00
30 Maniek Rookstayer (*) (T) Pyra 27 - 0:00 15:45 12:15 1:30 2:00 0:15 2:30 0:00 0:00 6:00
31 Fadigo (*) (T) Bona 54 - 22:30 57:15 12:15 0:00 2:00 2:15 2:00 1:30 0:45 3:45
32 General Hiden Skull (*) (T) Impera 65 - 6:45 43:30 12:15 5:15 2:45 0:00 0:30 2:00 0:00 1:45
33 Zky Rookstayer (*) (T) Vunira 53 - 0:15 46:30 11:45 0:15 0:45 0:45 1:15 1:30 4:00 3:15
34 Earthcake (*) (T) Talera 29 - 0:00 12:00 11:15 0:00 0:00 0:45 0:00 1:30 4:15 4:45
35 Arrarack (*) (T) Astera 64 - 85:15 49:00 11:00 0:15 3:30 1:00 1:15 0:30 2:30 2:00
36 Bevisha (*) (T) Estela 40 - 0:15 15:15 10:45 0:15 2:15 1:45 0:30 0:45 4:00 1:15
37 Bohen Rookgaard (*) (T) Antica 70 - 23:45 14:45 10:30 0:45 5:45 0:00 0:15 0:00 1:45 2:00
38 Mystic Dark Ninja (*) (T) Vunira 130 - 55:45 28:30 10:15 0:00 2:30 2:30 1:15 0:00 1:45 2:15
39 Jade Bird (*) (T) Gladera 28 - 0:00 11:30 10:00 0:00 2:00 0:15 2:45 0:45 2:45 1:30
40 Soyra (*) (T) Secura 31 - 15:15 17:00 10:00 0:30 0:00 0:00 0:30 1:15 7:45 0:00
41 Wilkle (*) (T) Celesta 85 - 36:30 26:00 10:00 3:15 1:15 2:00 0:00 2:15 0:15 1:00
42 Dzosef (*) (T) Kenora 77 - 1:00 13:45 10:00 3:00 1:00 1:00 1:30 1:45 0:45 1:00
43 Patryk Ork Wielki (*) (T) Harmonia 93 - 17:15 37:00 9:45 2:45 3:00 0:00 2:30 0:15 0:30 0:45
44 Kronnos Rookslayer (*) (T) Talera 101 - 40:30 25:15 9:45 0:30 2:00 0:30 0:15 0:15 3:00 3:15
45 Ladyariadna (*) (T) Solidera 67 - 0:00 10:15 9:45 0:00 0:00 3:45 2:30 2:45 0:00 0:45
46 Croud (*) (T) Celesta 65 - 1:00 33:45 9:30 0:30 0:00 0:00 0:00 0:00 8:45 0:15
47 Matador Skull (*) (T) Peloria 38 - 14:15 20:15 9:30 0:45 0:00 0:00 0:30 0:00 3:45 4:30
48 Gren of Rook (*) (T) Pacera 57 - 0:45 36:15 9:00 1:15 1:15 0:00 4:30 1:45 0:15 0:00
49 Par Levi (*) (T) Impera 102 - 24:45 44:45 9:00 4:00 1:15 0:30 0:00 0:00 3:15 0:00
50 Merion Anjo (*) (T) Solidera 118 - 34:30 27:00 8:45 1:15 0:30 1:15 1:00 1:15 1:30 2:00
51 Najarany Rookstayer (*) (T) Antica 32 - 0:00 19:30 8:45 0:45 2:30 2:15 1:15 0:00 0:00 2:00
52 Spin of Rook (*) (T) Monza 35 - 48:30 16:15 8:45 1:15 1:15 2:45 1:45 1:45 0:00 0:00
53 Humbleless (*) (T) Gladera 41 - 0:45 19:00 8:45 2:15 3:15 1:45 0:00 0:00 1:30 0:00
54 Lord the Rook (*) (T) Refugia 33 - 17:15 13:30 8:45 0:00 0:15 5:15 3:00 0:15 0:00 0:00
55 Krzysiek of Rookgaard (*) (T) Harmonia 103 - 20:30 28:30 8:30 2:15 0:45 2:30 0:00 0:45 2:15 0:00
56 Hugot Blayron (*) (T) Secura 74 - 46:30 26:30 8:15 0:00 4:30 0:30 1:30 1:45 0:00 0:00
57 Rook Arrow (*) (T) Gentebra 46 - 14:45 8:15 8:15 3:15 2:00 0:45 1:15 0:45 0:00 0:15
58 Nolos Armagon (*) (T) Lobera 74 - 6:15 8:00 8:00 1:00 0:00 2:00 0:00 0:15 4:00 0:45
59 Sonia Rookgardiana (*) (T) Gentebra 30 - 67:45 37:15 8:00 4:00 1:30 0:45 1:45 0:00 0:00 0:00
60 Rookie Konon (*) (T) Antica 36 - 1:45 21:15 8:00 1:15 0:30 3:45 1:45 0:15 0:30 0:00
61 Leonello Rook (*) (T) Wintera 32 - 9:00 17:30 7:45 2:30 0:45 0:00 3:00 0:00 0:00 1:30
62 Edward Bradley (*) (T) Belobra 31 - 0:00 22:15 7:45 0:00 0:00 6:30 0:45 0:30 0:00 0:00
63 Ajudante Do Joao (*) (T) Nefera 30 - 0:00 15:00 7:00 2:15 1:00 0:00 0:00 0:00 1:45 2:00
64 Moriarthy (*) (T) Ferobra 43 - 43:00 46:45 6:45 1:45 0:45 0:00 0:00 0:00 3:45 0:30
65 Sumima (*) (T) Vunira 30 - 17:15 17:00 6:30 5:00 1:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
66 Pryntol (*) (T) Monza 34 - 0:15 11:00 6:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 6:30
67 Elwyn Clegane (*) (T) Gentebra 44 - 16:00 9:30 6:30 0:45 3:15 2:30 0:00 0:00 0:00 0:00
68 Grim Rook'Master (*) (T) Solidera 81 - 7:15 20:45 6:30 0:15 1:45 0:30 1:15 1:45 0:00 1:00
69 Vampyre Louis (*) (T) Lobera 104 - 42:00 19:00 6:15 0:00 0:30 1:15 1:15 0:00 2:15 1:00
70 Dean wiinchester (*) (T) Impera 83 - 3:30 8:00 6:15 1:30 0:00 0:45 0:15 0:15 0:15 3:15
71 Tynrok (*) (T) Kalibra 31 - 0:00 24:45 6:15 2:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 4:15
72 Fabreq (*) (T) Monza 108 - 18:30 20:30 6:00 1:15 1:00 1:30 1:15 0:30 0:15 0:15
73 Puncer (*) (T) Secura 36 - 12:45 8:00 6:00 1:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 4:15
74 Lord Lee Ninja (*) (T) Gladera 88 - 1:30 8:30 6:00 0:30 3:15 0:30 1:15 0:30 0:00 0:00
75 Adventurer Adrian (*) (T) Vunira 55 - 25:00 25:45 6:00 0:15 1:15 0:15 1:30 1:00 1:30 0:15
76 Areyano Felix (*) (T) Impera 64 - 1:45 6:00 6:00 0:00 4:15 0:30 0:00 1:00 0:15 0:00
77 Ligax Zetharie (*) (T) Vunira 45 - 10:00 19:45 5:30 0:45 0:30 0:00 0:00 0:00 2:30 1:45
78 Ivan Stukov (*) (T) Luminera 39 - 0:00 14:00 5:30 0:45 1:00 0:00 0:00 0:00 1:45 2:00
79 Ferreira Rookstayer (*) (T) Gentebra 41 - 2:45 24:30 5:30 0:15 0:00 0:00 0:00 0:00 2:45 2:30
80 Rookstayer Jay (*) (T) Secura 40 - 0:45 8:30 5:15 0:00 1:15 1:30 0:30 0:30 0:00 1:30
81 Rookgaard Aatus (*) (T) Vunira 42 - 0:15 13:30 5:15 0:00 0:00 0:30 1:15 2:00 0:00 1:30
82 Herr Asics (*) (T) Gladera 116 - 24:00 16:00 5:00 1:00 0:00 0:45 1:15 0:45 0:45 0:30
83 Rookgaard Fvinte (*) (T) Lutabra 32 - 4:45 20:15 5:00 0:15 0:30 0:45 0:15 0:15 0:30 2:30
84 Wudoha (*) (T) Nefera 60 - 9:15 18:00 5:00 1:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:15 3:30
85 Kezu on Rook (*) (T) Refugia 41 - 1:00 8:15 4:45 1:00 3:00 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00
86 Neo Command Rooker (*) (T) Garnera 45 - 0:00 10:45 4:45 1:30 0:00 0:30 0:00 0:30 0:00 2:15
87 Half Dwarf (*) (T) Belobra 46 - 49:45 9:45 4:45 0:00 0:00 1:15 0:30 0:30 1:45 0:45
88 Rook Wave (*) (T) Antica 69 - 28:45 11:00 4:30 1:15 0:00 0:00 0:45 0:00 0:00 2:30
89 Tazuna Momochi (*) (T) Harmonia 34 - 3:45 5:45 4:30 0:30 0:00 0:00 0:30 2:15 0:30 0:45
90 Talisis Alveen (*) (T) Antica 94 - 57:00 20:00 4:30 0:00 0:30 0:30 1:45 0:45 0:30 0:30
91 Gremio Mania (*) (T) Wintera 28 - 24:30 13:00 4:15 0:00 0:00 0:45 1:15 0:00 2:00 0:15
92 Meski (*) (T) Bona 28 - 0:00 5:45 4:15 0:15 2:00 0:00 1:15 0:00 0:00 0:45
93 Vendedor De Almofada (*) (T) Lobera 36 - 0:00 4:15 4:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 4:15 0:00
94 Young Amigo (*) (T) Antica 29 - 4:15 8:30 4:15 0:00 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00 3:30
95 Sweet Meat Rookstayer (*) (T) Refugia 45 - 7:00 8:00 4:15 1:30 0:30 0:15 0:00 0:15 0:15 1:30
96 Bellona Garkin (*) (T) Calmera 37 - 48:30 8:45 4:15 0:00 0:00 0:00 0:15 1:30 1:45 0:45
97 Maxos Fera (*) (T) Bona 37 - 0:00 4:00 4:00 0:00 0:00 1:45 1:00 1:15 0:00 0:00
98 Cradle of Rook (*) (T) Pacera 70 - 40:00 20:15 4:00 0:00 0:45 2:45 0:00 0:00 0:00 0:30
99 Sebol from Jelonki (*) (T) Harmonia 37 - 19:45 12:30 4:00 1:45 1:15 0:00 0:15 0:45 0:00 0:00
100 Blood (*) (T) Lobera 41 - 10:15 8:15 4:00 0:30 0:00 0:00 1:45 0:00 1:45 0:00