Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Wereld

Top 100 online
K: 5EK: 13RP: 7 MS: 31D: 1ED: 43
Online spelers: 11951 Rookstayers
Zoek een guild of karakter







# Nick Wereld Lvl Voc Laatste maand Deze maand Deze week Maa Din Woe Don Vrij Aat Aon ON
1 Sir Acuaman (*) (T) Laudera 186 ED 143:00 142:15 142:15 20:30 15:00 23:30 23:45 23:45 14:30 21:15
2 Kraytuz (*) (T) Laudera 328 MS 353:45 141:30 141:30 20:15 15:00 23:15 23:45 23:45 14:30 21:00
3 Matt Ann Solux (*) (T) Kenora 460 MS 0:00 140:15 140:15 20:15 20:45 22:00 23:45 20:45 12:45 20:00
4 Lorde Umabel (*) (T) Laudera 357 ED 223:45 139:15 139:15 20:15 15:00 23:15 21:15 23:45 14:30 21:15
5 Elmah Canon (*) (T) Neptera 456 EK 12:15 137:00 137:00 20:30 15:00 23:15 24:00 21:45 11:15 21:15
6 Riccke (*) (T) Laudera 196 MS 317:30 135:45 135:45 20:15 15:00 23:15 23:45 22:30 9:45 21:15
7 Mau Supremo (*) (T) Laudera 211 ED 347:15 134:15 134:15 20:00 15:00 23:15 23:30 22:30 9:45 20:15
8 Bruuniinha (*) (T) Laudera 138 ED 352:30 132:45 132:45 20:15 15:00 23:00 16:00 23:15 14:30 20:45
9 Sir Gera (*) (T) Laudera 223 ED 339:45 131:15 131:15 20:00 5:00 23:15 23:30 23:45 14:30 21:15
10 Shevaneorn (*) (T) Bellona 359 ED 516:15 131:00 131:00 20:30 20:45 18:45 13:45 20:45 13:00 23:30
11 Senpai Algandi (*) (T) Rowana 371 MS 472:15 130:15 130:15 20:15 20:15 22:00 23:00 20:45 13:00 11:00
12 Rualdox Leod (*) (T) Secura 71 K 474:45 129:45 129:45 18:45 19:00 18:15 22:45 19:15 12:00 19:45
13 Tizto Ae (*) (T) Laudera 370 ED 20:00 125:45 125:45 20:30 7:00 23:30 23:45 23:15 14:30 13:15
14 Jonasz Czlowiek Skos (*) (T) Irmada 383 RP 66:00 125:45 125:45 22:00 21:00 22:00 23:45 14:00 9:30 13:30
15 Kechugtx (*) (T) Laudera 426 ED 8:30 124:15 124:15 14:15 15:15 20:30 22:45 16:30 13:45 21:15
16 Bruniinhazs (*) (T) Laudera 287 ED 329:30 112:45 112:45 11:45 15:00 23:15 23:30 23:45 7:30 8:00
17 Kohalic (*) (T) Premia 386 ED 86:45 111:15 111:15 13:45 17:15 16:30 23:15 11:30 9:30 19:30
18 King Soulja Boy (*) (T) Laudera 312 MS 308:30 110:45 110:45 20:00 18:15 17:30 18:45 13:45 9:15 13:15
19 Don Bagre (*) (T) Laudera 372 MS 6:30 108:45 108:45 17:30 9:30 20:15 18:00 19:00 9:45 14:45
20 Khetrood (*) (T) Shivera 234 ED 0:45 108:45 108:45 20:00 8:15 21:00 17:15 16:00 10:00 16:15
21 Iguanita Cinquentao (*) (T) Laudera 184 ED 194:45 107:45 107:45 21:15 18:15 21:00 10:45 10:15 9:45 16:30
22 Godlike Ghasts (*) (T) Duna 47 ED 0:00 106:45 106:45 22:30 22:00 14:00 21:30 9:45 4:45 12:15
23 Akrih (*) (T) Laudera 511 MS 9:00 106:30 106:30 20:00 14:00 16:30 20:30 4:45 9:30 21:15
24 Luizz Paralyzation (*) (T) Laudera 230 ED 0:00 106:00 106:00 20:00 18:15 9:15 9:45 17:30 11:45 19:30
25 Bruniinha modotanker (*) (T) Thera 408 ED 200:15 105:15 105:15 14:15 14:15 17:30 22:30 15:30 7:45 13:30
26 Arcantas (*) (T) Bellona 326 MS 327:15 104:15 104:15 18:45 8:45 11:45 22:00 6:45 12:45 23:30
27 Roogby (*) (T) Irmada 281 MS 70:45 102:15 102:15 23:30 16:15 12:45 17:15 0:00 13:15 19:15
28 Jajcarzowe Jajco (*) (T) Bellona 253 ED 0:45 101:15 101:15 20:00 8:15 21:00 17:30 16:45 6:15 11:30
29 Mage Flyingin (*) (T) Garnera 336 ED 14:45 101:00 101:00 23:15 17:15 20:45 21:00 3:00 1:15 14:30
30 Pyhroh (*) (T) Laudera 516 MS 164:00 100:30 100:30 11:45 12:45 14:15 18:45 15:15 16:30 11:15
31 Brave Awesome (*) (T) Garnera 208 MS 177:15 100:00 100:00 21:15 13:30 10:45 17:30 10:15 10:45 16:00
32 Unlucky Teo (*) (T) Yanara 153 MS 32:15 100:00 100:00 17:00 10:30 11:15 10:15 12:15 16:30 22:15
33 Angel Prodhip (*) (T) Laudera 201 ED 194:45 99:15 99:15 21:15 13:15 10:45 16:30 10:15 10:30 16:45
34 Sudden Coyote (*) (T) Eldera 159 ED 7:00 97:15 97:15 18:15 9:15 10:00 15:00 21:00 16:30 7:15
35 Druiino (*) (T) Solera 360 ED 227:45 97:00 97:00 23:30 10:15 6:45 7:30 12:45 15:30 20:45
36 Ferrinki (*) (T) Luminera 30 K 367:30 96:30 96:30 15:00 15:30 15:45 15:30 10:15 9:00 15:30
37 Orejonxzor (*) (T) Zanera 476 MS 122:45 96:00 96:00 16:00 17:15 3:15 13:15 14:15 14:00 18:00
38 Letho Oblivion (*) (T) Shivera 296 MS 0:00 95:45 95:45 20:00 7:45 11:00 17:15 17:45 10:45 11:15
39 Viliant (*) (T) Zeluna 348 MS 309:30 95:30 95:30 23:30 10:15 7:15 6:30 12:30 14:30 21:00
40 Augusttao Redd Line (*) (T) Danera 497 EK 266:00 95:15 95:15 14:45 12:15 11:00 11:30 16:30 11:00 18:15
41 Ariotto (*) (T) Silvera 357 MS 270:15 94:15 94:15 23:30 7:30 5:15 10:15 12:30 14:30 20:45
42 Elton Wakeful (*) (T) Eldera 158 ED 13:00 93:30 93:30 21:15 4:15 11:15 15:30 17:15 16:30 7:30
43 Demon Death Bolt (*) (T) Thera 387 RP 78:15 92:30 92:30 11:45 11:30 16:30 12:45 12:00 10:00 18:00
44 Kina Off (*) (T) Laudera 392 EK 71:45 91:45 91:45 23:30 10:30 9:15 18:15 15:30 4:30 10:15
45 Sir Misterios (*) (T) Laudera 287 MS 382:30 91:30 91:30 19:45 17:45 7:45 15:00 7:30 9:15 14:30
46 Akal War Mode (*) (T) Antica 35 MS 362:15 91:15 91:15 15:15 12:45 13:30 15:15 14:00 12:00 8:30
47 Mesto Volpi Truz (*) (T) Rowana 310 MS 190:00 91:00 91:00 19:30 9:15 21:45 5:45 19:15 4:00 11:30
48 Trikawaii (*) (T) Laudera 467 RP 132:00 90:45 90:45 21:00 12:45 10:15 7:45 22:30 10:30 6:00
49 Kiwix (*) (T) Kenora 375 ED 328:15 90:45 90:45 23:45 8:30 8:00 10:15 12:45 14:45 12:45
50 Orage (*) (T) Xantera 100 EK 337:00 90:30 90:30 15:30 11:00 14:45 14:30 14:30 7:00 13:15
51 Klyster (*) (T) Honbra 129 ED 258:00 89:45 89:45 12:45 15:30 12:15 9:15 20:30 12:45 6:45
52 Sisterna de Antioquia (*) (T) Silvera 30 K 364:00 89:30 89:30 14:45 15:15 9:30 15:30 10:15 9:00 15:15
53 Almighty Jakelicia (*) (T) Calvera 273 EK 55:15 89:15 89:15 18:30 3:00 4:30 15:45 19:15 13:15 15:00
54 Rellxx (*) (T) Relembra 234 MS 219:30 89:15 89:15 8:15 13:45 22:30 11:00 21:30 9:00 3:15
55 Skajta (*) (T) Kenora 303 MS 3:15 88:45 88:45 20:00 1:15 10:45 17:15 17:30 10:30 11:30
56 Deenne (*) (T) Guardia 112 EK 102:30 88:45 88:45 8:15 13:00 12:15 14:30 12:30 11:00 17:15
57 Arkairus Dupei (*) (T) Umera 469 RP 62:45 88:30 88:30 16:30 14:45 11:45 16:00 9:30 5:45 14:15
58 Bondzerasz (*) (T) Silvera 364 MS 59:00 88:30 88:30 21:00 7:30 5:15 7:00 13:15 14:00 20:30
59 General Titus (*) (T) Honbra 138 RP 169:30 88:15 88:15 14:00 17:15 12:45 13:00 12:00 7:30 11:45
60 Mytologico (*) (T) Belobra 144 EK 0:00 87:15 87:15 16:45 12:45 14:30 14:30 8:30 8:00 12:15
61 Yuno Aosh (*) (T) Luminera 273 EK 3:15 87:00 87:00 14:00 13:00 17:30 11:00 9:15 6:15 16:00
62 Bru noh (*) (T) Silvera 265 EK 31:00 86:30 86:30 19:00 2:00 11:30 23:45 6:00 4:30 19:45
63 Flame Fatale (*) (T) Laudera 441 ED 334:45 86:15 86:15 12:00 11:15 13:30 15:45 11:45 13:45 8:15
64 Ziva Midnight (*) (T) Mortera 286 ED 375:30 86:00 86:00 14:00 12:15 14:00 11:15 10:15 7:00 17:15
65 Mirwen (*) (T) Premia 375 ED 128:30 86:00 86:00 13:15 10:30 4:15 16:30 9:00 9:00 23:30
66 Nefertys Executer (*) (T) Mortera 32 K 0:00 86:00 86:00 14:15 21:00 12:15 6:30 22:45 4:45 4:30
67 Bry Ans (*) (T) Laudera 551 ED 194:00 86:00 86:00 12:30 9:30 3:45 15:00 17:00 14:45 13:30
68 Sio Puro Malte (*) (T) Relembra 91 ED 0:00 85:45 85:45 18:45 8:15 13:45 18:15 12:30 6:45 7:30
69 Legeend Friizee (*) (T) Shivera 246 ED 377:15 85:45 85:45 14:00 12:15 13:45 11:30 10:15 6:45 17:15
70 Inflamez (*) (T) Shivera 336 ED 392:30 85:45 85:45 14:00 12:15 13:45 11:45 10:15 6:45 17:00
71 Yuto Tano (*) (T) Olympa 79 K 156:45 85:30 85:30 11:00 12:00 14:15 11:30 12:45 11:00 13:00
72 Mariana Fireway (*) (T) Laudera 378 ED 207:00 85:15 85:15 19:30 7:15 10:45 18:00 6:30 11:00 12:15
73 Healer Of Deathh (*) (T) Eldera 140 ED 1:00 85:15 85:15 14:30 8:45 11:45 16:00 20:45 13:15 0:15
74 Jaca re (*) (T) Fidera 485 ED 173:30 85:15 85:15 13:30 15:00 12:45 6:30 16:00 11:45 9:45
75 Chuck Petolv (*) (T) Duna 332 ED 244:45 85:15 85:15 14:30 8:15 13:45 9:15 12:00 11:00 16:30
76 Frjla Tanketa (*) (T) Eldera 223 ED 63:00 84:00 84:00 18:15 11:45 12:15 3:30 10:45 14:45 12:45
77 Jean Esmaga (*) (T) Eldera 222 ED 0:00 84:00 84:00 14:15 10:00 6:45 17:15 12:00 11:00 12:45
78 Falzarr (*) (T) Shivera 221 MS 149:15 84:00 84:00 13:30 12:00 13:30 11:15 10:15 6:30 17:00
79 Extendo Draco Zambra (*) (T) Inferna 391 MS 46:15 83:45 83:45 23:45 11:30 8:45 10:15 2:15 11:45 15:30
80 Wiara Lecha (*) (T) Zeluna 415 MS 509:30 83:15 83:15 20:15 10:15 12:00 17:00 15:00 4:45 4:00
81 Godniik (*) (T) Calvera 363 ED 19:45 83:15 83:15 8:00 6:30 12:30 19:00 15:45 8:30 13:00
82 Yutso Tano (*) (T) Olympa 103 D 150:00 83:00 83:00 11:15 10:30 13:00 12:30 15:45 7:00 13:00
83 Hit Beast (*) (T) Ferobra 311 RP 0:00 83:00 83:00 13:30 14:30 11:00 11:00 10:30 11:45 10:45
84 Dankaz (*) (T) Menera 279 EK 68:15 82:30 82:30 14:15 12:45 10:45 11:15 11:00 6:45 15:45
85 Ceron Tank (*) (T) Mortera 293 EK 0:00 82:30 82:30 16:45 8:30 11:15 20:00 1:45 8:15 16:00
86 Agent Panda (*) (T) Xylana 346 MS 216:45 82:15 82:15 23:30 10:00 7:00 10:15 0:00 11:45 19:45
87 Jimmy Nofear (*) (T) Eldera 249 ED 14:30 82:15 82:15 19:45 15:30 12:15 2:30 9:30 10:45 12:00
88 Max Sioo (*) (T) Secura 441 ED 291:45 82:15 82:15 10:15 12:45 5:30 11:30 14:00 14:30 13:45
89 Iguii Hardcori (*) (T) Osera 351 EK 214:00 82:00 82:00 13:00 10:30 13:30 16:45 10:30 7:30 10:15
90 Jaoziika (*) (T) Premia 365 ED 191:45 81:45 81:45 3:15 17:30 10:15 13:00 10:30 8:30 18:45
91 Sylas Killer (*) (T) Relembra 47 EK 0:00 81:45 81:45 14:30 9:30 9:00 10:30 11:00 13:45 13:30
92 Mathy (*) (T) Duna 97 RP 39:30 81:45 81:45 13:45 13:45 10:45 4:00 10:15 8:15 21:00
93 Sacres Ovsky (*) (T) Irmada 493 ED 218:45 81:30 81:30 11:15 8:30 8:30 11:15 14:15 12:00 15:45
94 Sofia Tankk (*) (T) Zanera 339 MS 167:15 81:30 81:30 7:15 11:15 10:45 15:00 15:30 10:15 11:30
95 Sita Della (*) (T) Bellona 381 MS 23:45 81:15 81:15 0:00 10:15 21:45 23:45 20:45 4:45 0:00
96 Senpai Patryk (*) (T) Irmada 506 ED 379:30 81:15 81:15 19:00 4:00 18:45 4:15 4:15 8:15 22:45
97 Samurai Ardiloso (*) (T) Relembra 114 MS 0:00 81:15 81:15 4:00 19:00 24:00 16:15 10:00 1:15 6:45
98 Furieri (*) (T) Relembra 209 ED 183:45 81:15 81:15 9:30 11:45 11:45 9:30 5:15 16:00 17:30
99 Drittyaz (*) (T) Honbra 189 MS 115:45 80:45 80:45 12:15 10:45 10:45 7:00 17:00 11:15 11:45
100 Lord Tyronn (*) (T) Zanera 351 MS 102:00 80:30 80:30 23:30 11:00 7:00 6:15 0:00 11:45 21:00