Jezyk polski English Nederlands Portuguese Spanish
Promoted fansite
Facebook Twitter Tibia Tunnel

Świat

Top 100 online
K: 1EK: 4RP: 1 MS: 66D: 1ED: 27
Graczy online: 10110 Rookstayers
Szukaj gildii lub postaci







# Nick Świat Lvl Voc Ostatni miesiąc Aktualny miesiąc Aktualny tydzień Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie ON
1 Dark Gladir (*) (T) Efidia 109 - 173:15 103:00 40:15 9:15 10:45 2:15 4:15 6:45 1:45 5:15
2 Leaver (*) (T) Rowana 178 - 172:00 99:15 30:45 1:45 7:45 1:30 4:45 6:30 5:45 2:45
3 Doyle Mcgregor (*) (T) Rowana 35 - 0:00 79:15 28:30 2:45 3:30 0:30 8:15 1:45 9:30 2:15
4 Payton (*) (T) Antica 95 - 87:45 52:45 20:30 0:00 2:00 1:30 2:00 6:30 3:30 5:00
5 Dran Dred (*) (T) Dolera 67 - 2:00 52:45 20:15 4:00 3:00 0:00 1:45 4:15 5:15 2:00
6 Tom Valis (*) (T) Laudera 47 - 0:15 19:00 19:00 3:15 4:00 2:00 0:00 4:45 1:30 3:30
7 Galveros (*) (T) Antica 59 - 84:15 41:45 17:00 3:30 3:15 0:00 2:30 3:00 1:45 3:00
8 Lacorr Lovaion (*) (T) Guardia 35 - 52:15 31:15 15:30 2:45 6:00 0:30 0:00 1:00 4:45 0:30
9 Doi Dinha (*) (T) Yanara 30 - 8:00 19:30 15:15 4:45 2:00 0:15 1:30 1:30 1:15 4:00
10 Pontas Aluado (*) (T) Magera 54 - 53:30 33:30 15:00 1:15 2:15 2:00 2:00 2:00 2:00 3:30
11 Bohen Rookgaard (*) (T) Antica 55 - 95:30 33:00 14:15 6:45 1:30 0:00 0:15 4:30 1:15 0:00
12 Talisis Alveen (*) (T) Antica 75 - 55:30 20:45 12:15 3:30 3:00 0:00 1:30 0:00 1:45 2:30
13 Kio Rookgaard (*) (T) Irmada 29 - 0:00 55:30 12:15 10:00 2:00 0:00 0:00 0:00 0:15 0:00
14 Aeralie (*) (T) Belobra 47 - 42:45 75:30 11:45 0:00 0:00 0:00 4:45 7:00 0:00 0:00
15 Principe Caioxin (*) (T) Neptera 34 - 3:00 22:00 11:15 2:00 3:15 0:00 0:45 0:45 2:15 2:15
16 Zion Trip (*) (T) Belobra 28 - 0:00 23:45 10:45 1:00 0:45 0:00 1:45 1:00 1:45 4:30
17 Sathalion (*) (T) Rowana 49 - 0:30 24:45 9:30 0:00 0:45 0:00 0:00 3:00 5:00 0:45
18 Madzia Wiencek (*) (T) Iona 46 - 36:00 25:00 9:30 3:15 1:30 0:15 2:00 0:00 0:45 1:45
19 Elf Swordman (*) (T) Astera 32 - 9:30 17:45 9:30 0:00 0:00 0:00 0:30 7:00 2:00 0:00
20 Fretis (*) (T) Umera 29 - 0:00 9:30 9:30 0:00 0:00 0:00 3:00 3:00 1:15 2:15
21 Tidus the Rookguardian (*) (T) Tavara 37 - 29:15 24:45 9:15 0:00 0:45 1:45 1:15 1:45 2:15 1:30
22 Saviiot (*) (T) Secura 36 - 16:30 11:30 9:00 3:00 0:00 0:00 2:15 0:00 0:00 3:45
23 Herr Asics (*) (T) Magera 110 - 42:30 20:45 8:45 1:00 1:15 0:00 2:15 2:15 1:30 0:30
24 Paladinuh (*) (T) Rowana 36 - 21:00 22:00 8:30 0:00 0:00 0:00 2:45 3:00 2:45 0:00
25 Stonetitus (*) (T) Yanara 28 - 0:00 15:15 8:30 1:30 1:30 0:00 0:45 2:00 1:45 1:00
26 Muri Azien (*) (T) Solera 42 - 28:00 38:15 8:15 0:00 0:30 0:00 3:30 2:45 1:30 0:00
27 Trathos (*) (T) Bellona 144 - 105:45 33:15 7:45 0:30 1:15 0:00 2:45 2:15 1:00 0:00
28 Sabia Rookstyler (*) (T) Kenora 38 - 2:30 9:00 7:30 0:15 0:00 0:00 1:30 3:15 2:15 0:15
29 Shang Tsung Rookgaard (*) (T) Luminera 98 - 25:45 23:30 7:15 0:45 0:00 1:00 2:00 1:00 1:30 1:00
30 Dzosef (*) (T) Kenora 74 - 0:00 12:45 7:00 1:00 0:00 0:00 0:15 1:00 2:15 2:30
31 Soyra (*) (T) Secura 27 - 2:00 8:00 6:30 0:00 0:45 0:15 3:15 0:45 0:45 0:45
32 Old evil Eye (*) (T) Secura 50 - 11:15 10:15 6:15 1:00 0:30 0:00 1:00 1:30 1:00 1:15
33 Olan Levo (*) (T) Garnera 41 - 48:15 28:15 6:15 0:45 0:30 0:45 0:45 0:45 1:30 1:15
34 Grim Rook'Master (*) (T) Amera 78 - 0:45 6:15 6:15 0:00 0:00 0:00 2:15 4:00 0:00 0:00
35 Spallony Rookmaster (*) (T) Rowana 42 - 0:30 32:45 5:45 0:00 0:00 0:00 3:30 2:15 0:00 0:00
36 Zedun (*) (T) Morta 27 - 0:00 5:45 5:45 0:00 0:00 0:00 3:30 2:15 0:00 0:00
37 Ivy Mike (*) (T) Refugia 29 - 0:00 11:00 5:30 1:15 0:15 0:00 0:45 0:45 1:30 1:00
38 Alvarez Rookstayer (*) (T) Pacera 44 - 0:00 6:00 5:30 1:15 0:00 0:00 0:00 0:30 0:45 3:00
39 Shazzham (*) (T) Luminera 120 - 9:45 10:45 5:15 0:15 0:15 0:00 2:00 1:15 0:30 1:00
40 Salocin seggalk (*) (T) Zeluna 27 - 11:30 12:00 5:15 0:00 0:00 0:00 1:00 1:30 2:00 0:45
41 Rookstayer Jay (*) (T) Secura 37 - 0:15 8:15 5:15 0:45 1:15 0:00 3:00 0:00 0:00 0:15
42 Bogus Rookstayer (*) (T) Efidia 91 - 35:30 24:00 5:00 0:45 1:30 0:30 1:00 0:00 0:30 0:45
43 Mogos Rookstayer (*) (T) Refugia 50 - 24:45 10:30 4:15 0:30 0:00 0:00 0:30 1:00 0:00 2:15
44 Spotti (*) (T) Kenora 35 - 0:00 4:15 4:15 1:30 2:15 0:30 0:00 0:00 0:00 0:00
45 Rookgaards Prince (*) (T) Pythera 100 - 9:00 14:00 3:45 0:00 1:15 0:45 0:30 1:15 0:00 0:00
46 Patryk Ork Wielki (*) (T) Harmonia 83 - 31:00 19:45 3:45 0:00 2:15 0:00 0:00 0:00 1:30 0:00
47 Deejay chaos (*) (T) Yanara 51 - 8:15 11:00 3:45 0:30 3:00 0:15 0:00 0:00 0:00 0:00
48 Tarja Swordfury (*) (T) Solera 33 - 15:15 9:45 3:45 0:00 2:00 0:00 0:00 0:00 1:45 0:00
49 Enrite Von Teriqa (*) (T) Irmada 40 - 0:00 4:15 3:45 0:15 0:00 0:00 1:00 2:15 0:00 0:15
50 Rookero de'Master (*) (T) Nika 120 - 0:30 8:15 3:30 0:15 0:00 0:00 0:30 0:15 2:30 0:00
51 Merion Anjo (*) (T) Amera 111 - 44:45 9:00 3:15 1:00 0:15 0:00 0:30 1:00 0:15 0:15
52 Wudoha (*) (T) Honera 57 - 8:15 4:30 3:15 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 3:15 0:00
53 Stig the beerdrinker (*) (T) Zeluna 36 - 1:00 4:30 3:15 1:15 0:15 0:00 0:00 1:45 0:00 0:00
54 Mick the Guard (*) (T) Honera 62 - 10:15 4:15 3:00 1:00 0:00 0:15 0:00 0:45 0:15 0:45
55 Nameless Pharaoh (*) (T) Harmonia 33 - 11:30 8:30 3:00 0:15 1:30 0:00 0:45 0:15 0:00 0:15
56 Rookima (*) (T) Harmonia 26 - 0:00 3:15 3:00 0:00 0:00 0:00 2:00 1:00 0:00 0:00
57 Zeh do Catoviti (*) (T) Garnera 26 - 0:00 3:00 3:00 0:00 0:00 0:00 2:00 1:00 0:00 0:00
58 Kampie Snajki (*) (T) Antica 45 - 1:00 4:00 2:45 0:30 0:15 0:00 1:00 0:45 0:15 0:00
59 Sirius Risey (*) (T) Bellona 54 - 16:45 8:15 2:45 0:00 0:00 0:00 0:45 0:00 0:45 1:15
60 Billiezinho (*) (T) Justera 28 - 9:30 6:15 2:45 1:00 0:15 0:00 0:15 0:15 1:00 0:00
61 Am Rookstayer (*) (T) Belobra 30 - 19:30 11:30 2:45 0:15 0:00 0:00 1:00 0:45 0:45 0:00
62 Lord Lee Ninja (*) (T) Fidera 82 - 3:45 2:30 2:30 0:00 1:00 0:00 0:00 1:30 0:00 0:00
63 Rookstayer Nuflon (*) (T) Nika 82 - 7:45 3:45 2:15 0:15 0:15 0:00 0:15 0:30 0:45 0:15
64 Sir Makow (*) (T) Refugia 42 - 5:00 5:30 2:15 0:15 0:15 0:00 0:15 0:15 0:30 0:45
65 Boffpsykos (*) (T) Harmonia 49 - 1:45 3:30 2:15 0:00 0:00 0:00 0:00 1:15 1:00 0:00
66 Adriano Cedrim Rook (*) (T) Honera 41 - 19:30 6:45 2:15 0:45 0:15 0:00 0:00 0:00 0:30 0:45
67 Laconic (*) (T) Luminera 39 - 3:00 4:30 2:15 0:00 1:45 0:00 0:00 0:15 0:00 0:15
68 Hugot Blayron (*) (T) Secura 57 - 15:00 8:45 2:15 1:15 0:30 0:00 0:15 0:00 0:15 0:00
69 Maximilliano (*) (T) Efidia 26 - 0:00 2:15 2:15 0:15 0:00 0:00 0:00 0:15 1:45 0:00
70 Stinky Smeagol (*) (T) Iona 77 - 10:15 6:15 2:00 0:00 0:45 0:00 0:45 0:00 0:00 0:30
71 Lizard of Rookgaard (*) (T) Menera 49 - 23:45 2:45 2:00 0:45 0:30 0:00 0:15 0:15 0:00 0:15
72 Akumlatorek (*) (T) Harmonia 31 - 8:00 16:30 2:00 0:15 1:30 0:00 0:15 0:00 0:00 0:00
73 Lun Lun (*) (T) Efidia 40 - 2:00 4:00 2:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:45 1:15
74 Gremio Mania (*) (T) Xantera 27 - 28:00 10:15 1:45 0:00 0:00 0:00 1:15 0:30 0:00 0:00
75 Jakub Suchyman (*) (T) Rowana 92 - 9:00 2:30 1:45 0:00 0:30 0:00 0:00 0:00 0:45 0:30
76 Doray (*) (T) Pacera 67 - 0:30 3:45 1:45 0:00 0:15 0:00 0:45 0:15 0:30 0:00
77 Ykaru (*) (T) Antica 38 - 11:30 2:45 1:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 1:30 0:15
78 Tecatote (*) (T) Irmada 26 - 0:30 1:45 1:45 1:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
79 Celestian Stayer (*) (T) Celesta 29 - 12:45 3:15 1:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 1:45
80 Jack Finder (*) (T) Thera 33 - 3:45 4:15 1:45 0:00 0:00 0:00 1:00 0:15 0:15 0:15
81 Ibura (*) (T) Umera 29 - 7:30 4:00 1:45 0:00 0:00 0:00 0:45 0:00 1:00 0:00
82 Xixique of Rook (*) (T) Calmera 44 - 4:45 2:45 1:30 0:45 0:15 0:00 0:00 0:00 0:15 0:15
83 Alpha Goblins (*) (T) Refugia 39 - 12:30 3:00 1:30 0:00 0:00 0:00 0:30 0:30 0:15 0:15
84 Sociable Leaver (*) (T) Rowana 43 - 14:30 4:00 1:30 0:15 0:15 0:00 0:15 0:30 0:00 0:15
85 Suczkinns (*) (T) Aurora 32 - 1:15 1:45 1:30 0:00 0:30 0:00 0:30 0:15 0:15 0:00
86 Knight Rooker (*) (T) Laudera 64 - 12:45 1:45 1:30 0:15 1:00 0:15 0:00 0:00 0:00 0:00
87 Muleke Rook (*) (T) Silvera 46 - 11:45 2:30 1:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 1:30 0:00
88 Zerkk Rookguard (*) (T) Antica 38 - 0:15 1:45 1:30 0:00 0:00 0:00 1:15 0:00 0:15 0:00
89 Zobo The Big (*) (T) Guardia 26 - 4:45 4:00 1:30 0:15 0:15 0:00 0:00 0:15 0:00 0:45
90 Mistic Gregor (*) (T) Nika 81 - 3:15 7:15 1:30 0:00 0:00 0:00 0:15 0:00 0:00 1:15
91 Rahuris Rook (*) (T) Umera 37 - 0:00 9:30 1:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 1:30 0:00
92 Rook Stonecrusher (*) (T) Nerana 31 - 0:00 1:30 1:30 1:30 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00 0:00
93 Del Rook (*) (T) Harmonia 35 - 3:45 2:45 1:15 0:15 0:30 0:00 0:00 0:15 0:15 0:00
94 Yeycob (*) (T) Secura 46 - 11:30 3:30 1:15 0:45 0:00 0:30 0:00 0:00 0:00 0:00
95 Adventurer Adrian (*) (T) Yanara 38 - 40:00 14:15 1:15 0:15 0:00 0:00 0:30 0:30 0:00 0:00
96 Cypis Rookslayer (*) (T) Yanara 32 - 0:00 22:15 1:15 0:00 0:00 0:00 1:15 0:00 0:00 0:00
97 Axoguevara (*) (T) Nika 68 - 0:00 2:30 1:15 0:15 0:00 0:00 0:00 1:00 0:00 0:00
98 Eres Gueres (*) (T) Justera 80 - 0:00 10:00 1:15 0:00 0:00 0:00 1:15 0:00 0:00 0:00
99 Dimitrii Rookstayer (*) (T) Nerana 34 - 0:00 1:15 1:15 0:00 0:00 0:00 0:30 0:00 0:00 0:45
100 Uwz (*) (T) Irmada 30 - 0:00 1:15 1:15 0:45 0:00 0:00 0:00 0:00 0:30 0:00